Spánek podle znamení – jak jste na tom vy? 6

Napsala | 19.11.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Spánek je velmi důležitou součástí života každého z nás. Někdo nemá problém usnout kdekoliv, kde sednou nebo lehnou. Neřeší, že je to cizí prostředí, vůbec jim to nevadí. Někdo naopak má se spánkem problémy. V noci se probouzí poměrně pravidelně, často se objevují problémy s usínáním, než usnou, tak se v posteli několikrát převalují. Jak to tedy se spánkem máte vy?

Znamení má také svou váhu

I když jdete spát brzo, snažíte se dodržovat všechny rady a tipy, stále vám to nejde? Stále nemůžete usnout nebo se vám spí špatně? Může na to mít vliv také vaše znamení, protože to ovlivňuje spoustu věcí. Jak to máte, podle horoskopu a hvězd vy? Také vaše znamení nemá problém s usínáním? Nebo naopak se celou noc převalujete?

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Střelci jako takoví nemají úplně problémy se spánkem a vším okolo. Během dne jsou Střelci hodně aktivní, takže když večer, když si lehnou do postele, spí tvrdě a jen tak něco je neprobudí. Nejsou to však žádní ranní ptáčci, rádi si přispí, ale to může být ovlivněno tím, že nechodí spát se slepicemi. Pokud nemají povinnosti, pak jim nevadí si přispat opravdu dlouho, klidně i do oběda. Netrpí nespavostí, takže si mohou tento luxus dovolit.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Kozoroh je takový plánovací typ, takže i na spánek má přesně vyhrazený čas a prostor. Řekne si, že půjde spát v deset a přesně tak jde. Nedělá mu problém usínání, má vše pod kontrolou a také pro něj není utrpení, když má brzy ráno vstávat. Někdy může přemýšlet před spaním, ale většinou to nemá dlouhého trvání. Pokud dumá nad dalším dnem a plány, mohou se promítnout do snů.

Přečíst  Kdo je největším lhářem – zjistíte to podle znamení zvěrokruhu! 4
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..