Spánek podle znamení – jak jste na tom vy? 4

Napsala | 09.08.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Spánek je velmi důležitou součástí života každého z nás. Někdo nemá problém usnout kdekoliv, kde sednou nebo lehnou. Neřeší, že je to cizí prostředí, vůbec jim to nevadí. Někdo naopak má se spánkem problémy. V noci se probouzí poměrně pravidelně, často se objevují problémy s usínáním, než usnou, tak se v posteli několikrát převalují. Jak to tedy se spánkem máte vy?

Znamení má také svou váhu

I když jdete spát brzo, snažíte se dodržovat všechny rady a tipy, stále vám to nejde? Stále nemůžete usnout nebo se vám spí špatně? Může na to mít vliv také vaše znamení, protože to ovlivňuje spoustu věcí. Jak to máte, podle horoskopu a hvězd vy? Také vaše znamení nemá problém s usínáním? Nebo naopak se celou noc převalujete?

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi nejsou nijak hákliví na usínání, nemají s ním sebemenší problém. Jsou to lidé společenští, takže pokud mají vedle sebe lidi nebo usínají v místnosti plné lidí, spí se jim dobře. Potřebují při spánku lidské teplo, takže pokud spí v posteli vedle někoho, spí se jim lépe a co teprve objetí, to je pro ně jako dělané. Ke spánku potřebují obrovskou postel, rádi se roztahují a spí nejraději a nejčastěji na zádech.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny jsou známé organizátorky všeho a všech. Takže když si lehnou, není vůbec nic zvláštního, když si v hlavě organizují další den a všechno, co se bude dít. To jim však úplně neprospívá, takže pokud v posteli plánují a organizují, neusnou. V noci se jim může také o plánování zdát. Pokud večer před spaním pijí kávu, čaje, coly a další nápoje s kofeinem, čeká je dlouhá bezesná noc.

Přečíst  Vaše povaha – dá se posoudit i z neoblíbeného předmětu ve škole! 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..