Spánek podle znamení – jak jste na tom vy? 3

Napsala | 29.05.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Spánek je velmi důležitou součástí života každého z nás. Někdo nemá problém usnout kdekoliv, kde sednou nebo lehnou. Neřeší, že je to cizí prostředí, vůbec jim to nevadí. Někdo naopak má se spánkem problémy. V noci se probouzí poměrně pravidelně, často se objevují problémy s usínáním, než usnou, tak se v posteli několikrát převalují. Jak to tedy se spánkem máte vy?

Znamení má také svou váhu

I když jdete spát brzo, snažíte se dodržovat všechny rady a tipy, stále vám to nejde? Stále nemůžete usnout nebo se vám spí špatně? Může na to mít vliv také vaše znamení, protože to ovlivňuje spoustu věcí. Jak to máte, podle horoskopu a hvězd vy? Také vaše znamení nemá problém s usínáním? Nebo naopak se celou noc převalujete?

Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci jsou jako znamení často aktivní a mnohdy hodně v pohybu. Jejich spánek bývá důležitý tak padesát na padesát. Často mohou po celém dni padnout do postele a spát tvrdě a dlouho. Velmi rádi si přispí, pokud nemusí vstávat, často se jen tak válí v posteli a oddychují. Když nikam nespěchají, mohou v posteli vyřídit také pracovní maily, relaxovat, číst si a podobně. Když však musí jít brzy spát a musí usnout, je to pro ně těžké. Před spaním potřebují klid.

Rak (22. června – 22. července)

Raci před spaním přemýšlí. Rádi a často. Převalují se v posteli a dumají, jestli by se nedalo pomoci někomu v rodině, zda bude o děti postaráno, jak dopadne problém v práci, který řeší sestra a mnoho dalšího. Před spaním by neměli toto řešit, protože se jim bude špatně usínat a následně budou špatně spát. Raci na cestách trpí, protože jejich postel je jejich postel. Na nespavost může pomoci bylinkový čaj nebo také relaxační vana.

Přečíst  Odpočíváte? Jak na to podle znamení zvěrokruhu? 4
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..