Spánek podle znamení – jak jste na tom vy? 1

By | 06.12.2020

Spánek je velmi důležitou součástí života každého z nás. Někdo nemá problém usnout kdekoliv, kde sednou nebo lehnou. Neřeší, že je to cizí prostředí, vůbec jim to nevadí. Někdo naopak má se spánkem problémy. V noci se probouzí poměrně pravidelně, často se objevují problémy s usínáním, než usnou, tak se v posteli několikrát převalují. Jak to tedy se spánkem máte vy?

Znamení má také svou váhu

I když jdete spát brzo, snažíte se dodržovat všechny rady a tipy, stále vám to nejde? Stále nemůžete usnout nebo se vám spí špatně? Může na to mít vliv také vaše znamení, protože to ovlivňuje spoustu věcí. Jak to máte, podle horoskopu a hvězd vy? Také vaše znamení nemá problém s usínáním? Nebo naopak se celou noc převalujete?

Vodnář (21. ledna – 20. února)

S Vodnářem je to jak kdy. Když je unavený, pak si lehne do postele a spí jako miminko, neví skoro vůbec o světě. Když však ulehá do postele a spát se mu úplně nechce, je to trošku problém. Než Vodnář usne, většinou přemýšlí o nejrůznějších věcech, hodnotí svůj život, život cizích lidí. Také může velmi často přemýšlet nad všemi záhadami světa. Proč had nemá nohy? Ještěrka přežije, když se jí ulomí ocas? Chcete-li zapracovat na lepším usínání, můžete vyzkoušet relaxační hudbu.

Ryby (21. února – 20. března)

Ryby spánek milují, je to pro ně něco, co si velmi rády užívají a pokud mohou, dopřejí si jej. S usínáním proto nemívají vůbec problém, jakmile si lehnou do postele, usnou během pár chvil. Spánek nebývá přerušovaný, zato se Rybám zdají velmi často sny. A mnohdy jsou živé a reálné, takže není od věci si je hned po probuzení zapsat. Když se Ryby něčím trápí, mají problémy se spánkem, pořádně se nevyspí a, nebo mají problém s usínáním.

Přečíst  Talent podle znamení – jaký je ten váš? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..