Součet čísel data vašeho narození – co o vás může prozradit? 8

By | 19.03.2020

Numerologie a vůbec vše, co se týče čísel a jejich významu má svůj smysl. Kdysi se bez pochyby věřilo, že svět se skládal podle číselných zákonitostí. Také se říkalo, že jednotlivé čísla mají svou vlastní energii, vibrace a také logiku. Dnes a denně narážíte na čísla – ať už je to v obchodě, kdy na vás prodavačka vychrlí sumu, kterou máte zaplatit, když píšete datum, objednávku, zvolíte na zvonek, diktujete adresu, počítáte peníze v peněžence nebo prostě jen procházíte a vidíte čísla na letácích nebo bannerech okolo vás.

Nauka o číslech je numerologie

Za zakladatele se považuje Pythagoras. Základními čísly jsou 1,2,3,4. Jednička je číslo božské, dvojka znamená spojení, trojka a čtyřka jsou pak čísla vyjadřující náš svět. Podle numerologů mají čísla velkou váhu. Najděte si své posvátné číslo. Jak? Sečtěte všechna čísla v datu narození.

Například: 15.6.1975 = 1+5+6+1+9+7+5 = 34 = 3+4 = 7

Číslo osm

Číslo osm naznačuje, že jeho nositelé nebudou mít zrovna na růžích ustláno, a jejich život nebude žádná lehká procházka růžovou zahradou. V životě si budou umět říct, co chtějí, dosáhnout úspěchů, ale musí za to poměrně draze zaplatit. Často nechápou, proč to mají těžší, než jiní. Mohou mít komické dluhy z minula, které je nutno splatit. Někdy se mohou cítit jako ty, které jen tak někdo nedocení.

Mají však velkou vytrvalost a spoustu energie, takže všechno, co se jim postaví do cesty, překonají a jejich pevná vůle jim nedovolí všechno vzdát, jak by si někdy možná přáli. Mívají přirozenou autoritu a velmi dobré logické uvažování, rádi organizují vše, co je potřeba. Umí poměrně dobře využívat svůj talent k manipulaci a pohybováním s druhými tak, jak zrovna potřebují. Mohou mít sklon k různým závislostem, a pokud do něčeho spadnou, pak se z toho těžko dostávají. Nemají nouzi o partnery, ale zpravidla jim vztahy nevydrží moc dlouho.

Přečíst  Tibetský horoskop – jak vám může pomoci a poradit do života? 6
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..