Smutné časy – jak je prožíváte podle znamení? 6

Napsala | 03.05.2019

Ne každý v životě prožívá jen ty hezké časy, kdy je šťastný, spokojený, nadšený a všechno okolo něj září. Někdy se prostě dostaví temné, špatné a smutné časy, které bohužel patří k životu. Je potřeba s tím nějakým způsobem bojovat, nepodávat se tomu, alespoň to všude říkají a vše tomu nasvědčuje. Jenže to není tak jednoduché. Jak se vyrovnat se smutnými věcmi a časy?

Jak je to podle znamení?

Možná si to nemyslíte, ale důležitým aspektem, jak se vyrovnat se smutkem či špatnými časy může být právě znamení. Podle nich totiž lidé často jednají. I když si to nemusíte myslet, je tomu tak. Znamení má vliv na chování, na spoustu vlivů a vjemů, které se okolo vás dějí. A právě toto může mít také vliv na to, jak prožíváte a řešíte smutné časy. Jak je to právě s vaším znamením?

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Střelci jsou velmi optimisticky založení jedinci, mají rádi druhé a nenechají se jen tak zdeptat. Střelci jsou tak trochu snílci, netuší tedy, co dělat, když se objeví deprese, úzkosti a těžké chvíle. Tvrdá realita? Nejsou s ní moc zadobře, protože úplně neví, co dělat, jak si s tím poradit. Střet s realitou není jednoduchý, musí se tomu postavit čelem.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Kozorozi jsou v podstatě pořád deprimovaní lidé, říká se o nich, že se narodili s depresí. Snaží se v životě vše zvládnout a také se snaží, aby nebylo nic ze všeho zmařeno. Jsou to stateční lidé a hráči, svůj život mají rádi, když se však dostanou do depresí nebo jim nastávají smutné časy, vyčerpává je to. Potřebují chvíli, aby se ze všeho dostali ven.

Přečíst  Vstávání – ponocujete nebo ráno vstáváte brzy? Napoví horoskop! 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Určitě si přečtěte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..