Smutné časy – jak je prožíváte podle znamení? 2

Napsala | 13.04.2019

Ne každý v životě prožívá jen ty hezké časy, kdy je šťastný, spokojený, nadšený a všechno okolo něj září. Někdy se prostě dostaví temné, špatné a smutné časy, které bohužel patří k životu. Je potřeba s tím nějakým způsobem bojovat, nepodávat se tomu, alespoň to všude říkají a vše tomu nasvědčuje. Jenže to není tak jednoduché. Jak se vyrovnat se smutnými věcmi a časy?

Jak je to podle znamení?

Možná si to nemyslíte, ale důležitým aspektem, jak se vyrovnat se smutkem či špatnými časy může být právě znamení. Podle nich totiž lidé často jednají. I když si to nemusíte myslet, je tomu tak. Znamení má vliv na chování, na spoustu vlivů a vjemů, které se okolo vás dějí. A právě toto může mít také vliv na to, jak prožíváte a řešíte smutné časy. Jak je to právě s vaším znamením?

Beran (21. března – 20. dubna)

Jakmile se u Berana objeví nějaká těžká situace nebo krize, neumí si s tím moc poradit a padá dolů. Má optimistickou povahu, to se mu musí nechat, na všem se snaží vidět pozitiva, ale objeví-li se nějaká překážka, pak nevidí světlo na konci tunelu. I když jde jen o zdánlivě drobnou překážku. Najednou vidí vše katastroficky. Kvůli drobnému kolapsu nebo problému mohou pak ve finále zničit to, na čem pracují dlouhou dobu.

Býk (21. dubna – 21. května)

Jestliže Býk prožívá své temné období, pak s ním nepohne takřka nic. Když necítí v situaci, kterou prožívají, žádnou naději, dostávají se do deprese a nikdo je nedostane nahoru. Stěžejní je pro Býka naděje, protože k ní se upíná, jí bere v potaz a často je to poslední věc, kterou potřebuje. Jakmile naději nevidí, jede rychlíkem do stanice deprese. Potřebuje v životě rozptýlení, které by mu pomohlo nekoukat na nezdary a problémy.

Přečíst  Jakou barvu nosit? Vybírejte podle znamení! 4
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..