Smutné časy – jak je prožíváte podle znamení? 1

By | 25.09.2020

Ne každý v životě prožívá jen ty hezké časy, kdy je šťastný, spokojený, nadšený a všechno okolo něj září. Někdy se prostě dostaví temné, špatné a smutné časy, které bohužel patří k životu. Je potřeba s tím nějakým způsobem bojovat, nepodávat se tomu, alespoň to všude říkají a vše tomu nasvědčuje. Jenže to není tak jednoduché. Jak se vyrovnat se smutnými věcmi a časy?

Jak je to podle znamení?

Možná si to nemyslíte, ale důležitým aspektem, jak se vyrovnat se smutkem či špatnými časy může být právě znamení. Podle nich totiž lidé často jednají. I když si to nemusíte myslet, je tomu tak. Znamení má vliv na chování, na spoustu vlivů a vjemů, které se okolo vás dějí. A právě toto může mít také vliv na to, jak prožíváte a řešíte smutné časy. Jak je to právě s vaším znamením?

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Když se Vodnáři dostanou do těžkých situací, pak mají sklon cítit se špatně a uboze. Mají poměrně časté sklony k depresím, takže mohou být mnohdy poměrně často na pokraji nervového zhroucení, věčně negativní nebo mít špatné vize. I když to takto mají, jsou pro ostatní pomocí, ukazují jim cestu ven. Sami si však pomoci neumí. Potřebují v životě čas, aby se vyrovnali se vším, co je potkalo a co prožívají. Cokoliv, co nejde podle nich je pro ně problém.

Ryby (21. února – 20. března)

Ryby jsou obecně lidé, kteří jsou nervní a často mají nějaké krize. Vlastně by se dalo říci, že krize prožívají skoro pořád. Vše negativní, co je potká, si berou až příliš k srdci a snadno kvůli tomu upadnou do depresí. Žijí tak trochu v takzvaném domino efektu, mohou ze spousty zdánlivě dobrých věcí udělat velkou spoušť. Potřebují mít někoho, kdo jim bude říkat, že nic není takové, jaké to vidí, že není nutno plakat nad rozlitým mlékem, ale začít žít.

Přečíst  Ženy a kariéra – jak to umí ovlivnit znamení? 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..