Síla Reiki – jak funguje?

Napsala | 11.02.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Slyšeli jste už někdy o Reiki? O alternativní metodě, která může v mnoha ohledech pomoci? Jde v podstatě o léčebný systém, který můžete zvládat sami doma. Někdo se Reiki také věnuje a snaží se pomoci druhým lidem. Stačí jen otevřít kanál, kterým může proudit vaše energie. Toto učení nebo chcete-li alternativní metoda léčby, se poprvé objevila v Japonsku a postupně se šířila do celého světa. Následně se lidé tuto metodu víc a víc učili, zjišťovali, jak funguje, jak se praktikuje.

Principy, které Reiki vyznává:

  • Dnes si nedělej s ničím starosti.
  • Dnes se vůbec nerozčiluj.
  • Máš-li svého učitele, pak jej cti, podobně jako rodiče.
  • Svou práci dnes dělej, jak nejlépe jen umíš.
  • Dnes buď za vše, co se ti stalo vděčný.

Stupně, které se v Reiki objevují

První a základní stupeň spočívá v „přikládání rukou“. A to doslova. Ruce se přikládají na postižená místa, popřípadě tam, kam vede intuice. Nemusíte mít strach, že se stane nějaká chyba, pro ty taky není prostor. Samotný dotek, ač nemusí být vyloženě Reiki je uklidňující, pomáhá vás celkově zklidnit a pomoci. Proto se lidé tak často objímají, dotýkají, zvířata si vyžadují pohlazení, dotek.

Celková metoda Reiki může pomoci umírnit bolest, dosáhnout tolik potřebné úlevy. Umí také uklidnit psychiku, dodává chybějící energii. Možná si říkáte, jeden obyčejný dotek a kolik toho jen umí. Reiki můžete také provádět na někom, tedy přikládat ruce nejen na sebe, ale na ostatní. Energie se přitom nevyčerpává, stále jí máte dostatek. S pomoci Reiki můžete léčit celé tělo, bolí vás záda nebo cokoliv? Přiložte na danou oblast ruce a soustřeďte se.

Ovšem pozor, léčitel musí být nestranný. Někdy se totiž stává, že chce pomoci, ale nevědomky chce nemoc dotyčnému ponechat, popřípadě ponechat i sobě. Proč? Rodina nebo přátelé se mu snaží pomoci, ulehčují mu spoustu věcí. A když by nemoc nebyla, tolik zájmu by dotyčný člověk pravděpodobně nedostal. Léčitele Reiki nemůže dělat proto každý!

Přečíst  Strava podle horoskopu – co mají jíst váha, štír nebo střelec?
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..