Síla polibku – jak jsou na tom s líbáním jednotlivá znamení? 4

Napsala | 25.09.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Polibek. Ať už je v jakékoliv formě – přátelský, rodinný, vášnivý, partnerský, na přivítání, rozloučení, ukonejšení, je to vždycky tak trochu intimní záležitost. S jeho pomocí chcete druhému prokázat úctu, respekt, ale také jistou náklonnost. Ať už je to polibek na tvář, na ústa, na čelo, polibek do vlasů, francouzský nebo obyčejná pusa, takzvaná „mlaskavka“ lidé mu přikládají nejrůznější významy. Pro někoho je to jen obyčejná pusa nebo polibek, o nic přece nejde. Druhý vidí už jen za obyčejnou pusou „něco víc“ a pro někoho je polibek rovnou nevěra.

Jak je na tom vaše znamení?

Znamení horoskopu toho o člověku umí prozradit hodně. Vaši povahu, rysy, charakter, co děláte rádi, co neděláte rádi. Také umí poradit, jaký parfém si vybrat, co vás může trápit za nemoci nebo také to, jak líbáte, popřípadě, jaký máte k polibkům vztah. Můžete si to ověřit v praxi. Jak líbají jednotlivá znamení?

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi jsou odjakživa vůdci a potřebují nejen autoritu, ale také někoho, kdo je bude neustále obdivovat a toužit po nich. Někdy se vám může zdát, že žijí vlastně jen pro obdiv a chválu od druhých. Potřebují stát v centru pozornosti a podobně to mají také s polibky. Umí být romantičtí, vášniví, divocí. Nebojí se zkoušet nové věci, zapojí do hry jazyk, ruce a podobně. Když skončí, potřebují pochvaly, možná dokonce potlesk. Když se tak nestane, bude zle.

Panna (23. srpna – 22. září)

Jedinci narození v tomto znamení bývají velmi pečliví, trpěliví a pracovití. Smysl pro detail, pořádné plánování a rozvrh málem na každou minutu dne, to je přesně jejich. Pokud se něco pokazí, jejich perfekcionismus začne bít na poplach. V polibcích jsou nadmíru jemní a něžní, ovšem přesně vědí, co dělají. Líbání je pro ně učiněná slast, kterou si pořádně vychutnávají. Často jim právě líbání umí vynahradit sex, na který ani nemusí dojít.

Přečíst  Výběr laku na nehty – zkuste to podle horoskopu! 4
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..