Síla polibku – jak jsou na tom s líbáním jednotlivá znamení? 3

By | 24.07.2020

Polibek. Ať už je v jakékoliv formě – přátelský, rodinný, vášnivý, partnerský, na přivítání, rozloučení, ukonejšení, je to vždycky tak trochu intimní záležitost. S jeho pomocí chcete druhému prokázat úctu, respekt, ale také jistou náklonnost. Ať už je to polibek na tvář, na ústa, na čelo, polibek do vlasů, francouzský nebo obyčejná pusa, takzvaná „mlaskavka“ lidé mu přikládají nejrůznější významy. Pro někoho je to jen obyčejná pusa nebo polibek, o nic přece nejde. Druhý vidí už jen za obyčejnou pusou „něco víc“ a pro někoho je polibek rovnou nevěra.

Jak je na tom vaše znamení?

Znamení horoskopu toho o člověku umí prozradit hodně. Vaši povahu, rysy, charakter, co děláte rádi, co neděláte rádi. Také umí poradit, jaký parfém si vybrat, co vás může trápit za nemoci nebo také to, jak líbáte, popřípadě, jaký máte k polibkům vztah. Můžete si to ověřit v praxi. Jak líbají jednotlivá znamení?

Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci jsou jedinci velmi vnímají a založení intelektuálně. Široký okruh zájmů a koníčků může druhým velmi imponovat. Velmi dobře komunikují s druhými, mají rádi společnost. Bojuje v nich však hned několik osobností a nikdy nevíte, které s vámi bude právě nyní. Jejich polibky mohou být křečovité, Blíženci se neumí moc uvolnit a propadnout kouzlu druhého jedince. Nesoustředí se, často se vážné a vášnivé atmosféře rozesmějí, což přirozeně kouzlo zpřetrhá. Vsázíte-li na romantiku, pak asi Blíženec nebude tím pravým.

Rak (22. června – 22. července)

Raci jsou jedinci s mimořádně vyvinutou vnímavostí. Jde o hodně emocionální jedince, kteří jsou citliví a rádi pomáhají druhým, především těm slabším. Hodně jim záleží na pocitech, takže se vám po polibku mohou zeptat, zda se vám to líbilo. Polibky jsou vřelé a něžné, umí s nimi pomotat hlavu nejednomu člověku. Každý, kdo jednou okusil polibek od Raka, jej bude chtít prožít znovu a znovu.

Přečíst  Bylinky podle znamení – které jsou pro vás ty pravé? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..