Síla léčivých kamenů – jak moc vás mohou ovlivnit? 6

Napsala | 27.11.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Určitě máte doma minimálně jeden amulet či talisman, do kterého vkládáte všechny své naděje a říkáte si, že když jej máte, nic vám nehrozí a naopak se vám vše daří. Ne vždycky je to stoprocentně pravda, ale ona samotná víra umí skutečně zvláštní věci. Když člověk v něco věří, obecně se mu žije lépe, je to základ budoucího úspěchu, jste odvážnější a přímější, což vám potažmo může pomoci. A to ať už věříte, že se uzdravíte, že s pomocí amuletu zvládnete těžkou zkoušku nebo důležitý pohovor.

Léčivé kameny a jejich moc

Drahé kameny jsou jednou z věcí, kterou lidé využívají spoustu let. Energie, kterou disponují, umí ovlivňovat pocity, nálady, mají vliv na duševní i fyzické zdraví jednotlivců. Využívaly se často pro nejrůznější rituály, patřily ke kouzlům či jiným magickým věcem. Existuje jich velká spousta a vybírají se podle barev, působení nebo třeba také podle znamení zvěrokruhu. Jaký léčivý kámen bude ten váš?

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Lidé narození ve znamení Střelce ocení Ametyst nebo zelený avanturín. Ametyst umí podporovat vnitřní sílu a také vaši intuici, která vám umí pomoci v řešení otázek o životě. Také je to posilovat sebevědomí a sebedůvěry, která někdy může chybět. Je pomocníkem v poznání a pochopení některých věcí. Zelený avanturín je zase kámen podporující klid, harmonii a sílu každého nositele. Pomáhá čerpat z energie přírody a napomáhá zjemnit a ustálit vaší energii.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Lidé narození ve znamení Kozoroha využijí léčivé kameny Záhněda a Adulár. Záhněda napomáhá podporovat vnitřní sílu a posiluje také vlastní bytí a možnost prosadit se ve všem, co se okolo vás děje. Adulár je zase kámen, který napomáhá mírnit tvrdost a neústupnost tohoto znamení. Také napomáhá přijetí emocí a umí v nich utvořit pořádek, když máte zmatek. Je posilovačem nových zkušeností a podporuje srdce a jeho prožitky.

Přečíst  Hledání motivace – proč se zrovna vašemu znamení nic nechce? 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..