Sebekontrola – jak je na tom vaše znamení s ovládáním a kontrolou vzteku? 2

By | 01.10.2020

Občasné výbuchy vzteku a nějaké to rozčílení potká občas každého z nás. Podlehnete vzteku, naštvete se nebo vás něco vytočí tak, že se později za svůj výstup stydíte a přemýšlíte, jak moc vás to umí ovlivnit. Když se to však děje velmi často a hněv vás ovlivňuje víc, než je dobré, musíte se nad tím zamyslet. Máte svůj hněv pod kontrolou? Nebo naopak, rychle vybuchnete a vůbec se neumíte nijak kontrolovat? Ventilace hněvu vám někdy může prospívat, ale pokud vámi cloumá každá drobnost, není to zrovna nejlepší.

Přehnané reakce a co s nimi?

Přehnané reakce a vztek nesvědčí nikomu. Občas upustit páru je dobré, ale být tímto neustále svazováni, to není nic příjemného a dobrého. Takové reakce musíte zpracovat, ale v sobě, okolí by nemělo být vystavováno takovýmto situacím. Neprospívá to vám, ani okolí. Jak jste na tom se sebekontrolou podle znamení?

Beran (21. března – 20. dubna)

Berani jsou ohnivá znamení, mají v sobě spoustu životní energie, která se může projevit tím, že nemáte daleko k hádkám nebo emotivnímu výbuchu. Pokud vás někdo naštve, umíte vypěnit a jste vytočení do nepříčetnosti. Mnoho lidí se jim proto raději vyhne, zejména tehdy, když nemají dobrou náladu nebo jsou rozlícení. Beran se umí pěkně zlobit a výbuch hněvu může připomínat výbuch sopky. A vše v jeho okolí bez milosti smete láva.

Býk (21. dubna – 21. května)

Býk je poměrně klidné znamení, které toho dost vydrží, umí se zapřít a nedívat se napravo ani nalevo. Nejsou jako Berani, kteří budou startovat už při malém náznaku, vše ponechávají v sobě a je opravdu umění je vytočit. Když se to povede, pak se to podobá zkáze. Emoce však spíše drží pod pokličkou, v sobě a vypořádají se s nimi takto. Emoce nejsou zvyklí nijak extra ventilovat. Navíc Býk nemá rád, když je zranitelný a někdo se mu dostane pod kůži.

Přečíst  Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 27
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..