První únorový den – vyzkoušejte očistu!

Napsala | 01.02.2020

Období mezi posledním lednem a prvním únorem je magické. V tu dobu zima směřuje spíše k jaru, začíná se pozvolna prodlužovat den a to znamená jediné. Dlouhé zimní večery nenávratně mizí a pomaličku se klube jaro. Během této doby můžete začít slavit! Můžete vyzkoušet zapálit oheň v krbu, zapálit svíčku nebo si připravit očistnou koupel. Celkově se očistíte, zajistíte, že budete na přicházející jaro připravení a celkově se zlepší vaše fyzička, myšlení a pohled na věc. Váš domov i vy sami budete připraveni na přicházející jaro. Co můžete provést?

Vyzkoušejte koupel

Koupel je dobrá možnost, jak obnovit tělo, relaxovat a připravit se na následující chvíle. Jste odvážní? Pak můžete vyzkoušet koupel v ledové vodě, která vám pomůže a očistí tělo. Není to vždycky úplně příjemné, ledová voda není pro každého. Pokud s teplotou vody máte problém, pak můžete zvolit klasickou bylinkovou koupel. Relaxujte, na nic nemyslete a celkově se očistíte.

Očista pro váš dům

V tuto dobu je dobré udělat také důkladný úklid vašeho domova. Proberte všechny staré věci, které doma máte a vyhoďte je nebo věnujte druhým, kteří je využijí. Můžete také otevřít všechna okna a dveře a nechat chvíli tak. Díky tomu může všechno špatné a staré odletět. Dále můžete využít ostatní rituály očisty domova, které vám pomohou. Co je cílem? Očistit váš prostor, vnést do něj novotu, energii.

Zapálit světlo

V noci z 31. ledna na 1. února se tradičně zapalují bílé svíčky. S nimi se chodí po době a s modlitbou se „vnáší světlo“ do domova. Ať už fyzicky, tak i metaforicky. Projděte dům, pokoj po pokoji a v každém se na chvíli zastavte. Využít můžete také další rituály, které se vážou k jaru a jarním měsícům. Připravit se na jaro tak můžete nejen šatníkem!

Přečíst  Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 15
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..