Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 5

By | 16.08.2020

Na lidskou povahu má vliv hned několik faktorů. Tím nejdůležitějším jsou asi rodiče, protože jejich povahy se často míchají a někdy můžete pozorovat podobné rysy v chování, jako mají vaši rodiče. Je ovlivněná také prostředím, ve kterém vyrůstáte, lidmi, se kterými přicházíte do styku a v určitém ohledu také znamením, ve kterém jste se narodili. Ač je všichni horoskopům věří, když si přečtete jednotlivé charakteristiky, mnohdy minimálně v pár ohledech, sedí do puntíku

Co datum narození?

Přemýšleli jste, že i takové datum narození může mít vliv na vás a to, jak se v určitých situacích a chvílích projevujete? Nebo dokonce hodina, ve které jste se narodili, může mít na vás vliv. Zaměřme se pečlivěji na datum, ve kterém jste se narodili. To má totiž také vliv na povahu, aniž si to možná uvědomujete.

Pátý den narození

Lidé narozeni pátý den v měsíci nemají problém se změnami. Pokud jde o změny k lepšímu a změny typu mění se celý svět, chod jde kupředu, my musíme taky, pak nemají problém se změně podřídit. Nejsou však rádi, když je někdo omezuje, něco jim nařizuje nebo dokonce brání v osobním rozletu. Potřebují svůj prostor a také cítit, že nejsou do věcí vmanipulováni, ale je to jejich svobodná volba. Jestliže cítí tlak, udělají z trucu pravý opak.

Mají dostatek energie, rádi tvoří různé věci a jen tak se nedají jen tak lehce spoutat názory druhých, konvencemi nebo tím, že se něco nedělá, protože to nedělají druzí. Umí pomoci druhým, vyslechnou si jeho názor. Nejsou však rádi, když se někdo chová nadřazeně a povýšenecky, to poté troubí k ústupu nebo se schválně a okatě s dotyčným nebaví. Partnerský vztah neznamená okovy, potřebují volnost a dostatek tolerance.

Přečíst  Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 8

Mnohdy je svoboda a nezávislost pro ně klíčová a snaží se jí až urputně dodržovat. Čas od času je přepadne náladovost, mnohdy až nečekaně velká vlna emocí, na kterou nejsou příliš připravení.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..