Přírodní elementy – jaké jsou ty vaše a jak ovlivňují povahu? 3

Napsala | 18.09.2019

Slyšeli jste už někdy o čtyřech základních elementech, které pomáhají víc proniknout do vaší povahy. Respektive umí ji ovlivnit, někdy více jindy naopak méně. Charakterové vlastnosti, povaha a to, jak jednáte, co je pro vás typické nebo to, co máte raději a co naopak ne. To jsou všechno věci, na které mají přírodní elementy vliv. Věříte na horoskopy? Případně věříte, že vás mohou jisté věci ovlivňovat a tím pádem vám, spolu s dalšími věcmi, určují cestu životem?

Základní elementy, které život ovlivňují

Těmi čtyřmi základními je oheň, voda, země a také vzduch. Jsou nadřazeni slunečním znamením a umí ovlivnit charakterové vlastnosti, i když ne nijak výrazně, záleží na spoustě faktorů a dalších věcech. Někdy si můžete říci, že váš kamarád, známý nebo úplně cizí člověk reaguje podobně, má podobné charakterové vlastnosti, ale narodil se v jiném znamení. Může za to právě společný element. Jaký je ten váš a jak vás ovlivňuje?

Základní element – vzduch

Vzduch jako svůj element mají Blíženci, Vodnáři a také Váhy. Jsou tak trochu volnomyšlenkáři, rádi přemýšlejí a občas se dostanou do kategorie snění. Nebojí se nových věcí, jsou rádi přátelští ke druhým, mají silně vyvinutý sociální smysl a neodmítnou druhé a jejich žádost o pomoc. Jejich hlava v oblacích jim někdy může trochu zkomplikovat život. Občas jsou slepí k citům druhých lidí a často velmi blízkých jedinců. Občas mohou mít sklony k přelétavosti.

Kde by měli pracovat?

Jejich práce by měla mít sociální charakter, tedy měli by pomáhat druhým. To je umí povzbudit a trochu rozptýlit. Potřebují k životu dlouhou diskuzi, rádi řeší problémy společně a vzdělání v podobě čtení knih je pro ně důležité. Vzdušná znamení někdy potřebují lehce usměrnit, stát nohama pevně na zemi. Musí se soustředit na přítomnost a věci, které je trápí a které musí vyřešit.

Přečíst  Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 30
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..