Přátelství podle zvěrokruhu – která kamarádka bude ta nejlepší? 5

By | 16.12.2020

Také máte v okolí někoho, s kým jste si porozuměli hned napoprvé? Komu jste se nebáli svěřit, s kým jste velmi rádi trávili čas a vůbec vám to nepřišlo zvláštní? Jste propojeni, i když se znáte chvíli, máte pocit, že se znáte snad odjakživa. A s někým to prostě nefunguje, i když se snažíte sebevíc, prostě to nejde.

Chemie přátelství

Musí mezi vámi zavládnout nějaká chemie, která vás spojí a určí směr přátelství. A v některých ohledech se můžete spolehnout také na znamení a astrologii. Některá znamení se totiž hodí k sobě lépe, než jiná. Jak to tedy je? Jaké přátele okolo sebe máte a v jakém jsou znamení?

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štíři jsou založením vášniví a sexuální jedinci, proto mohou mít ve svém okolí spoustu přátel, kteří s nimi sdílejí nebo sdíleli lože. Někdy mají dokonce přímo sexuální přátelství. Jejich důvěra se velmi těžce získává, pokud ji však máte, znamená to, že ji máte na věky. Jestliže je však nějakým způsobem zklamete, bez milosti vás hodí přes palubu a rozkmotří se s vámi. Nemají rádi slabost, nedostatek respektu, jejich přátelé musejí být skutečně osobnosti a vůdčí jedinci.

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Střelci rádi zkoušejí nové a nové věci, výzvy. Mají rádi lidi okolo sebe, takže navázat nějaké to přátelství je pro ně velmi snadné a jednoduché. Rádi přátelé baví, vyprávějí historky, příběhy, co se jim vše stalo na cestách. Rádi cestují, proto mají rádi okolo sebe podobně smýšlející jedince. Střelci mají občas tendence volat přátelům jen tehdy, když se jim to hodí a něco potřebují.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Jde o jedince velmi stabilní a to nejen v životě, ve vztazích, ale také v přátelství. Chtějí stabilitu, proto se snaží hledat lidi, kteří jim tuto stabilitu v přátelství mohou poskytnout. Jsou velmi upřímní, občas řeknou věci, které o sobě nechtěli říci. Někdy přátelé až moc zneužívají, chtějí radu, vysvětlení něčeho a v podstatě si tím ulehčují život.

Přečíst  Muzika podle znamení – jak je na tom to vaše znamení? 6
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..