Přátelství podle zvěrokruhu – která kamarádka bude ta nejlepší? 3

Napsala | 24.01.2019

Také máte v okolí někoho, s kým jste si porozuměli hned napoprvé? Komu jste se nebáli svěřit, s kým jste velmi rádi trávili čas a vůbec vám to nepřišlo zvláštní? Je to něco, co je tak důvěrně známé. Jste propojeni, i když se znáte chvíli, máte pocit, že se znáte snad odjakživa. A s někým to prostě nefunguje, i když se snažíte sebevíc, prostě to nejde.

Chemie přátelství

Ano, i v tomto ohledu přátelství ovlivňuje řada věcí. Musíte si být sympatičtí, to rozhodně. Musí mezi vámi zavládnout nějaká chemie, která vás spojí a určí směr přátelství. A v některých ohledech se můžete spolehnout také na znamení a astrologii. Některá znamení se totiž hodí k sobě lépe, než jiná. Jak to tedy je? Jaké přátele okolo sebe máte a v jakém jsou znamení?

Rak (22. června – 22. července)

Raci jsou jako lidé velmi emocionální. Na jejich žebříčku hodnot stojí nejvýš právě rodina a přátelé. Pro druhé se velmi rádi a snadno obětují, umí jim poskytnout všechno, co je v jejich silách, pro své blízké se umí přetrhnout. Jsou velmi vstřícní a milí, ovšem zase si nenechají šlapat po sebevědomí, a pokud cítí nebo zjistí, že je přátelé využívají nebo je dokonce podvedli, nemilosrdně je ze života vykopnou a to jednou provždy.

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi povětšinou touží po tom, aby se vše točilo jen okolo nich, aby všechna pozornost byla soustředěna jen a jen na něj. Neštítí se dělat spoustu nedobrých věcí, jen aby pozornost byla upřená směrem k nim. Chcete-li, aby si jich někdo všiml, začnou mluvit hlasitěji, přivábí vás svými gesty, pohyby i urputnou snahou získat vaši pozornost. Lev nemusí být strašný přítel, jak se může zdát. Když ho podpoříte a dáte mu najevo, že ho zbožňujete a umíte k němu vzhlížet, půjde s vámi do všeho. Jen pozor na jeho ego, nesmíte jej nikdy zranit.

Přečíst  Čínský rok začíná – co vás v roce Vepře čeká? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Určitě si přečtěte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..