Práce s kyvadlem – jak se s ním naučit pracovat?

Napsala | 30.10.2018
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Trápí vás také spousta otázek, na které chcete znát odpověď? Budoucnost je nejasná a vy přeci jen chcete něco málo vědět. Chcete se přirozeně připravit na to, co se bude dít. Kdo je připraven, není zaskočen, říká se. Pro poodhalení budoucnosti si můžete vyzkoušet kyvadlo. To vám dá odpověď na jednotlivé otázky.

Jednoduchá práce s kyvadlem

Vypadá to jednoduše a ono to jednoduché i je. Nepotřebujete na to speciální kurz či cokoliv jiného. Chce to jen trochu cviku a zkušeností. To však lze natrénovat. Dříve byla práce s kyvadlem i zakazována a trestána. Dnes tomu tak není. S kyvadlem se dozvíte odpovědi na vaše otázky. Jak tedy s kyvadlem pracovat, aby vám to fungovalo a by se něco dozvěděli?

Než začnete věstit

Na tuto práci je nutno se připravit, správné prostředí, pracovní náčiní a také je nutno mít na to tu správnou náladu. Když se nesoustředíte, nebude to k ničemu. Pozor také na křečovitost a strnulost. Kyvadlo držte tak, aby se mohlo pohybovat volně. Závěs, na kterém se kyvadlo houpe, by mělo být delší. Držte jej pevně, ale lehce volně, aby mu nic nebránilo.

Uchopte kyvadlo nad bílou čtvrtku papíru. Soustřeďte se. Jakmile pocítíte, že kyvadlo těžkne a vychyluje se z osy, dostáváte signál, že máte spojení. Je nutno zjistit, jakým způsobem vám kyvadlo dává odpověď ANO. Položte si otázku, na kterou znáte odpověď, a ta odpověď musí být ANO. Podívejte se, jaký je pohyb kyvadla. Totéž udělejte s otázkou, na kterou bude odpověď ne a sledujte pohyb kyvadla. Cvičte to několikrát za sebou, dokud nebudete mít jistotu. Nyní jste s kyvadlem spojeni. Je dobré pokládat otázky přímé, přesně je formulovat a také by otázka měla být spíš pozitivní (nezačínat negativem).

Přečíst  Věštění – jaké metody můžete vyzkoušet? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..