Věštění – jaké metody můžete vyzkoušet? 1

By | 24.12.2020

Máte spoustu otázek stran své budoucnosti? Jak bude vypadat? Jakou budete mít práci? Co váš milostný život? S kým zestárnete? Kdo bude po vašem boku? Budete mít děti? Otázka, jen samé otázky. Bohužel vám na ně nedá nikdo stoprocentní odpověď. Nějaké náznaky můžete získat s pomocí věštby. S její pomocí nahlédnete do budoucnosti. Existuje spousta technik věštění. Přinášíme některé z nich.

Poznejte svou budoucnost

Věštby nebývají žádná věda, když se budete soustředit, pak můžete věštit i vy doma, bez nutností speciálních schopností nebo pomůcek. Postačí vám k tomu věci, které najdete běžně doma. Po čem sáhnout? A jaké metody věštění můžete využívat? Přinášíme některé z nich!

Kyvadlo vám pomůže

Nejjednodušším způsobem, jak najít odpovědi na své otázky je věštění s pomocí kyvadla. To vám odpoví na všechny vaše otázky. Vytvořte si jednoduché domácí kyvadlo, které není nijak složité. Můžete si pořídit kyvadlo i ze specializovaných obchodů, ale není to nutností. Postačí vám klasický prstýnek, který zavěsíte na řetízek nebo na cokoliv, co je dostatečně dlouhé a pomůže vám ve věštbě. Vezměte kyvadlo, chvíli zhluboka dýchejte, vyčistěte si hlavu, myslete na to, na co se chcete zeptat a následně komunikujte. Předtím si musíte ujasnit, jaká je odpověď ano a jaká je naopak odpověď ne.

Věštba s pomocí kostek

Další možností, jak se s pomocí věštění dobrat nějaké odpovědi jsou kostky. Těch je dobré se ptát na otázky, na které můžete odpovědět ano nebo ne. Co k tomu potřebujete? Jednoduše jen kostky! Budete potřebovat libovolný počet, postačí vám klidně i jedna, dvě nebo čtyři kostky. Princip totiž spočívá v čísle. Tedy respektive v tom, zda je sudé nebo liché. Vezměte do rukou kostky, chvíli držte a zeptejte se na svou otázku. Poté kostky hoďte na stůl a sečtěte všechna čísla. Když je číslo liché – je odpověď ano. Je-li číslo sudé – pak je odpověď ne.

Přečíst  Věštění – jaké metody můžete vyzkoušet? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..