Povolání podle znamení – které je pro vás to pravé? 4

By | 12.08.2020

Povolání si lidé vybíraví podle několika faktorů. Musí je především bavit, alespoň jako děti sníme o tom, že budeme dělat něco, co nás bude bavit. Dále jsou k tomu důležité předpoklady. Přeci jen, někdo, kdo nemá cit pro psaní a češtinu nemůže být novinářem, zatímco někdo, komu nejde sport, zase nemůže být trenérem nebo tělocvikářem. Jde vybírat povolání také podle vašeho znamení?

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Jde o znamení, které je rozvážné a než něco Kozorozi udělají, pořádně si to promyslí. Jsou pragmatičtí, organizovaní, ale neznamená to, že jsou nudní. Jsou obdaření charisma, které může spoustu lidí upoutat a tak nemají problém s vedením lidí a morálkou podřízených. Navíc jsou snem všech nadřízených, protože jim nevadí mít někoho nad sebou. Před sebou mají svůj cíl a chtějí se svou prací dostat až nahoru. Občas sklouznou k workoholismu, takže je třeba dávat pozor. Mohou být dobrými architekty, inženýry, manažery nebo váženými řadovými zaměstnanci ve financích, obchodu a podobně.

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Vodnář je v mnoha ohledech svobodné znamení, které má rádo volnost. To však neznamená, že mívá problémy v práci. Svou rutinu si odbude, ale najde si vždy nějaký ten kreativní způsob, jak na to. Pracuje v týmu, ale klidně zvládne i pracovat samostatně. Přináší dobré nápady, když něco jde jednoduše, obvykle ho to moc nebere. Uplatní se ve vědě, technologii, v managementu nebo také jako podnikatel, fotograf a podobně.

Ryby (21. února – 20. března)

Ryby nedělají svou kariéru proto, aby okolí něco dokázali. Chtějí dělat to, co dělají co nejlépe. Mohou dělat spoustu profesí a nikdy to nebude proto, aby okolí vidělo. Mají dobře vyvinutou intuici, jsou citliví. Jejich pracovní náplň se může odehrávat například v umění, lékařství. Jsou dobří psychologové, umí naslouchat a vcítit se do potřeb druhých lidí.

Přečíst  Co lidi rozčiluje? Podívejte se na to z pohledu horoskopu! 4
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..