Povolání podle znamení – které je pro vás to pravé? 3

By | 13.05.2020

Povolání si lidé vybíraví podle několika faktorů. Musí je především bavit, alespoň jako děti sníme o tom, že budeme dělat něco, co nás bude bavit. Dále jsou k tomu důležité předpoklady. Přeci jen, někdo, kdo nemá cit pro psaní a češtinu nemůže být novinářem, zatímco někdo, komu nejde sport, zase nemůže být trenérem nebo tělocvikářem. Jde vybírat povolání také podle vašeho znamení?

Váhy (23. září – 23. října)

Lidé ve znamení Vah jsou tak trochu rádi kreativní a mají velmi vyvinutý smysl pro spravedlnost. Mají rádi společnost druhých lidí, rádi se baví s druhými lidmi, snaží se poznat a pochopit jejich cíle a sny, jejich motivaci. Právě informace o druhých mohou poměrně dobře využít v zaměstnání. Potřebují pracovat s lidmi, proto je pro ně ideální diplomacie, překladatelství, reality, péče o zákazníky, cestování, organizace svateb či jiné agentury.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štíři jsou ideální pro uchování tajemství, proto pokud očekáváte diskrétnost, toto znamení je nejlepší. Umí dobře vyjednávat, mají rádi výzvy a nové věci, také se rádi učí. Své dobré vlastnosti využijí pro tajné služby, práci s tajnými dokumenty. Mohou se stát detektivy, lékaři, finančními poradci nebo řediteli, své místo najdou také v logistice. Jejich smysl vyjednávat se uplatňuje v manažerských pozicích, v obchodních pozicích, kde se snažíte společně dohodnout na jisté věci.

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Střelci rádi mluví s ostatními lidmi, jsou přizpůsobiví, takže jim nevadí změny, které se uskutečňují. Umí být týmovými hráči, umí podpořit druhé v jejich úsilí. Nemají moc rádi pravidla, která je svazují, což firmy často mívají. Chtějí určitou svobodu a možnost se rozhodovat. Je pro ně ideální práce, kde se hodně cestuje, klidně i cestovní ruch. Uplatní se v neziskové sféře, jako vedoucí oddílu, učitelé, kouči, motivátoři a podobně.

Přečíst  Změňte svůj život – tyto rozhodnutí vám pomohou! 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..