Povolání podle znamení – které je pro vás to pravé? 2

Napsala | 10.01.2019

Povolání si lidé vybíraví podle několika faktorů. Musí je především bavit, alespoň jako děti sníme o tom, že budeme dělat něco, co nás bude bavit. Dále jsou k tomu důležité předpoklady. Přeci jen, někdo, kdo nemá cit pro psaní a češtinu nemůže být novinářem, zatímco někdo, komu nejde sport, zase nemůže být trenérem nebo tělocvikářem. Jde vybírat povolání také podle vašeho znamení?

Rak (22. června – 22. července)

Jde o klidné znamení, které se rádo stará a to nejen o sebe, ale především o druhé. Povaha starání se je v jakémkoliv druhu, nepomohou jen starší sousedce s nákupem, ale vyslechnou si a poradí domovnici, která láteří, že jí někdo neustále krade ze sklepa zavařeniny. Rádi řeší problémy druhých a jsou rádi, když jim pomohou a dělají je šťastnějšími. Za jejich prací musí být vidět výsledky, což je pro ně motivací. Mohou pracovat jako pečovatelé, sociální pracovníci, chůvy, dozorci, v personalistice se rovněž uplatní. Budou rovněž dobrými učiteli nebo právníky.

Lev (23. července – 23. srpna)

Lvi se rádi vyhřívají na výsluní, přitahují si rádi pozornost druhých, rádi se předvádí, ale nemají sklony k tomu, aby se udřeli. Chtějí spíš inspirovat okolí. Jsou to dobří šéfové, bývají čas od času nároční, což někdy může způsobovat nepohodu, ale v konečném důsledku to může lidi dostat na vyšší úroveň. Ze Lvů jsou dobří politici nebo také učitelé. Umí se propagovat také v kulturní sféře, takže herectví, hudba, film, návrhy oblečení nebo kostýmů, to je pro ně to pravé!

Panna (24. srpna – 22. září)

Panny jsou od počátku perfekcionisté, potřebují mít vše na svém místě, rády uklízí a snaží se o dokonalou harmonii. Bývají soucitné a uvážlivé. Když se dostanou do vedoucí pozice, pak jsou pragmatičtí a svůj tým chtějí nejlepší z nejlepších. Na sebe Panny bývají obvykle přísnější než na okolí, často se o nich říká, že jsou ideálními zaměstnanci. Mají dobrou paměť, jsou dobří číšníci, pracovníci u přepážky, terapeuti, překladatelé, technici nebo editoři.

Přečíst  Ovlivní spánek naše znamení zvěrokruhu?
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Určitě si přečtěte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..