Povolání podle znamení – které je pro vás to pravé? 1

By | 25.06.2020

Povolání si lidé vybíraví podle několika faktorů. Musí je především bavit, alespoň jako děti sníme o tom, že budeme dělat něco, co nás bude bavit. Dále jsou k tomu důležité předpoklady. Přeci jen, někdo, kdo nemá cit pro psaní a češtinu nemůže být novinářem, zatímco někdo, komu nejde sport, zase nemůže být trenérem nebo tělocvikářem. Jde vybírat povolání také podle vašeho znamení?

Beran (21. března – 20. dubna)

Berani bývají často vůdčí osobnosti, takže málokdy snesnou nad sebou někoho, kdo by jim měl poroučet nebo velet. Není neobvyklé, že pokud v práci mají nadřízeného, častují jej nevybíravými slovy. Berani usilují o vysoké a vedoucí pozice, chtějí dobře vycházet s ostatními lidmi, své úsilí rádi dotahují do úspěšného konce. Jsou pro ně ideální vedoucí funkce nebo funkce, kde je dostatek prostoru pro realizaci. Ideální je teamleader, osobní trenér, kouč, atlet a podobně.

Býk (21. dubna – 21. května)

Býk má praktické vlastnosti, je dobrým týmovým hráčem, ale také umí vést tým lidí a velet jim. Je pracovitý, nezalekne se jen tak něčeho, je tvrdohlavý a co si vytyčí, to většinou také splní. Občas se může dostat do problémů vlivem tvrdohlavosti. Není to však konfliktní člověk, na pracovišti má své dobré místo. Býci mají dostatek trpělivosti a odhodlání, proto se s klidným srdcem uchytí jako prodejci luxusního zboží, v průmyslu, jako aranžéři květin. Býci mají rádi rutinu a také luxusní věci, což mohou dobře využít ve světě financí.

Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci mají rádi kontakt s druhými lidmi, rádi se učí novým věcem, potřebují mít různorodou práci, aby se nezačali nudit a nedocházelo k problémům. Rádi pracují s lidmi, aplikacemi, papíry i místy, nevadí jim v práci cestování, setkávání s lidmi. Různorodost, to je jejich hlavním požadavkem. Proto pro ně stereotypní práce u pásu nebude to pravé. Potřebují práci, kde budou mít možnost řešit různé úkoly. Ideální jsou manažeři, projektoví manažeři, PR, novináři a podobně.

Přečíst  Hledání motivace – proč se zrovna vašemu znamení nic nechce? 5
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..