Parfém podle znamení – jakou vůni si vybrat? 6

Napsala | 11.11.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Stojíte před volbou nového parfému? Mnohé ženy jistě vědí, že vybrat si ten správný parfém není vždy jednoduché. To, co vám voní v parfumérii nebo obchodě může zcela jinak vonět na vás, po příchodu domů. Jaká vůně by měla být ta pravá? Silná a dominantní, abyste ukázali všem, kdo ve skutečnosti jste a že se nebojíte ničeho? Nebo naopak chcete působit jemně a vyrovnaně a k tomu vám může dopomoci jemný parfém, který není nijak násilný, ale dá všem jasně najevo, kdo jste. Jak tedy vybírat svůj parfém?

Zkuste to podle znamení

Přemýšleli jste, že můžete parfém vybírat podle toho, v jakém znamení jste se narodili? Vybrat si takový, který by podtrhl vaši podstatu, všechno, k čemu směřujete a k čemu spějete. Možná takový, který vám dodá sebedůvěru a podpoří vás ve vašich rozhodnutích. Možná takový, který jen jemně upozorní na to, jací ve skutečnosti jste. Jaký parfém vybrat podle vašeho znamení?

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Střelci jsou milovníci dobrodružství a věcí, které jsou prodchnuty adrenalinem. Jsou často přímočaří jedinci, kteří neřeší nějaký jemnocit a to, zda druhému neublíží. Ovšem neubližují záměrně, prostě jsou jen upřímní. Na nic si nehrají, proto by i jejich vůně měla být výrazná, přímá a musí se jim líbit. Osvědčenými vůněmi je růže, jasmín, vanilka nebo třeba příjemné maliny. Nic moc sladkého, ale ani také nic ostrého.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Kozorozi působí na první pohled velmi klidným a vyrovnaným dojmem. Hned tak něco je nevyvede z míry, takže také parfém by měl být podobného ražení. Parfém by měl Kozoroha pohladit, rozhodně ne rezonovat, ale spíše s ním souznít. Pokud si něco oblíbí, zůstanou u toho a hned tak věci nemění. Lahvička parfémů? To je hotové umělecké dílo, obyčejná lahvička jim rozhodně nepostačí. Vsázejí na vůni bulharské růže, opět oblíbeného jasmínu. Ženy si zamilují elegantní vůně.

Přečíst  Nejčastější lži – o čem nejčastěji lžou jednotlivá znamení? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..