Parfém podle znamení – jakou vůni si vybrat? 5

Napsala | 29.09.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Stojíte před volbou nového parfému? Mnohé ženy jistě vědí, že vybrat si ten správný parfém není vždy jednoduché. To, co vám voní v parfumérii nebo obchodě může zcela jinak vonět na vás, po příchodu domů. Jaká vůně by měla být ta pravá? Silná a dominantní, abyste ukázali všem, kdo ve skutečnosti jste a že se nebojíte ničeho? Nebo naopak chcete působit jemně a vyrovnaně a k tomu vám může dopomoci jemný parfém, který není nijak násilný, ale dá všem jasně najevo, kdo jste. Jak tedy vybírat svůj parfém?

Zkuste to podle znamení

Přemýšleli jste, že můžete parfém vybírat podle toho, v jakém znamení jste se narodili? Vybrat si takový, který by podtrhl vaši podstatu, všechno, k čemu směřujete a k čemu spějete. Možná takový, který vám dodá sebedůvěru a podpoří vás ve vašich rozhodnutích. Možná takový, který jen jemně upozorní na to, jací ve skutečnosti jste. Jaký parfém vybrat podle vašeho znamení?

Váhy (23. září – 23. října)

Váhy jsou typické tím, že se dlouho rozmýšlejí. Dejte jim na výběr brambory nebo bramborovou kaši a bude to pro ně dilema na dlouhé roky. Pohybují se dnes a denně na balanci nerozhodnosti. V parfumérii umí strávit dlouhé hodiny, protože neví, po kterém parfému vlastně sáhnout, který si vybrat. Jestliže mají svou oblíbenou značku, značně jim to rozhodování ulehčí. Zkontrolují, zda nemají novinku a poté se rozhodnout. Dobrá je pro ně vůně lehkého citronu, leknínu, frézie nebo santalového dřeva.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štíři na první pohled bývají nenápadní, možná si někdo řekne, že až neteční ke všemu. Jsou to silní a sebevědomí lidé, kteří se nebojí jít proti proudu. Mohou vám sedět parfémy vonící dalekým Orientem, které jsou ihned po prvním nadechnutí velmi intenzivní a příjemný. Velmi dobře jim sedí také orientální vůně květin jako orchidej nebo jasmín.

Přečíst  Jídlo a pití? Zkuste vybírat podle znamení! 6
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..