Parfém podle znamení – jakou vůni si vybrat? 3

Napsala | 23.03.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Stojíte před volbou nového parfému? Mnohé ženy jistě vědí, že vybrat si ten správný parfém není vždy jednoduché. To, co vám voní v parfumérii nebo obchodě může zcela jinak vonět na vás, po příchodu domů. Jaká vůně by měla být ta pravá? Silná a dominantní, abyste ukázali všem, kdo ve skutečnosti jste a že se nebojíte ničeho? Nebo naopak chcete působit jemně a vyrovnaně a k tomu vám může dopomoci jemný parfém, který není nijak násilný, ale dá všem jasně najevo, kdo jste. Jak tedy vybírat svůj parfém?

Zkuste to podle znamení

Přemýšleli jste, že můžete parfém vybírat podle toho, v jakém znamení jste se narodili? Vybrat si takový, který by podtrhl vaši podstatu, všechno, k čemu směřujete a k čemu spějete. Možná takový, který vám dodá sebedůvěru a podpoří vás ve vašich rozhodnutích. Možná takový, který jen jemně upozorní na to, jací ve skutečnosti jste. Jaký parfém vybrat podle vašeho znamení?

Blíženci (22. května – 21. června)

Tito lidé v sobě ukrývají hned několik osobností, proto mohou mít po ruce také několik parfémů, které používají podle toho, jakou mají aktuálně náladu. Rychle se vše střídá, proto se nemůžete divit, když vám řeknou, že jim voní vodní meloun a hned na to jasmín. Vůně by měly být svěží, jemné a pohodové, někdy však mohou sáhnout po cedrovém dřevě nebo jiné říznější složky.

Rak (22. června – 22. července)

Raci obecně jsou velkými milovníky rodiny a celkové rodinné pohody. Jejich láska, oddanost, pohoda a celková pospolitost je dělá silnějšími. Zrovna oni nebudou moc velkými milovníky ostrých a dominantních vůní. Vsázejí na symboly ženskosti jako slunečnice nebo konvalinka. Chtějí něžnou a jemnou vůni, která však umí okouzlit a dát najevo, kdo jste. Vybíráte? Pak vsaďte na svou intuici, Raci ji mají dobře vyvinutou, takže se nemohou splést.

Přečíst  Znamení horoskopu Lev - Díl VII.
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..