Ovlivní spánek naše znamení zvěrokruhu?

Napsala | 11.12.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Všichni víme, že spánek je nezbytnou součástí našeho života, jak to sní mají jednotlivá znamení horoskopu?

Beran

Hyperaktivní hvězdné znamení, které spánek považuje takřka za zbytečnost. Často ponocuje a spát chodí velmi pozdě. Velmi často mívá živé sny.

Býk

Pokud se necítí pohodlně, bývá jeho spánek velmi neklidný. Svoji ložnici má proto zařízenou velmi pohodlně – pohodlné peřiny a polštáře a tlumené světlo- Občas mívá sny plné znamení a symbolů.

Blíženci

Blížencům stačí spánku jen minimum. Občas jej však doplňují i ve dne. Nucené usínání je pro ně velmi zatěžují, aby se do spánku ponořili, potřebují naprosté zklidnění.

Rak

Rak mívá často spánek velmi neklidný, občas se u něj objevují noční můry. Miluje svoje pohodlí a velmi špatně se mu spí na cestách. Pokud má potíže s nespavostí, pomůže mu horká vana nebo bylinný čaj.

Lev

Lev s usínáním nemá potíže. Miluje pohodlí a drahé a jemné ložní prádlo. Potřebuje velkou postel a miluje spánek na zádech. Velmi dobře se cítí vedle milé společnosti.

Panna

Před spaním musí být v klidu, nesmí procházet napětím a být v neuspořádaném prostředí. Mezi rušivé elementy patří i večerní káva nebo čaje či nápoje kolové. Před spaním nesmí přemýšlet o nadcházejícím dnu.

Váhy

Váhy mohou prožívat období spánku v extrémech – téměř žádný spánek nebo naopak spánek velmi dlouhý. Pokud je u nich spánek harmonický, znamená to, že docílili svojí vnitřní rovnováhy, kterou potřebují i při zařizování ložnice.

Štír

Štír si užívá spánek podle momentálního rozpoložení. Pokud je v klidu a pohodě, stačí mu spánku málo, pokud je nešťastný, jeho období spánku je dlouhé

Střelec

Střelec je velmi aktivní, proto uléhá večer příjemně unavený. Vzhledem k tomu, že chodí spát velmi pozdě, rád si ráno pospí. Pokud se pro něco nadchne nebo má v noci lepší program, nemusí spát vůbec.

Přečíst  Kritika – jak jí jednotlivá znamení zvládají? 3

Kozoroh

Svůj spánek si plánuje a snaží se spát co nejvíce. Velkou překážkou mohou být stres a potíže, které způsobují jeho nespavost. Pokud se mu zdají nějaké sny, většinu si je nepamatuje. Nesmí přemýšlet o práci, jinak jsou jeho sny divoké.

Vodnář

Má spánek velmi neklidný, často mění polohy. Potřebuje být řádně unavený. V žádném případě pro něj není vhodné noční čtení. Ideální jsou bylinné čaje a relaxační hudba.

Ryby

Pro toto znamení je spánek nesmírně důležitý. S usínáním žádné potíže nemají. Pokud je jejich spánek špatný, znamená to že je něco trápí. Mívají různé sny, někdy dokonce prorocké.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..