Otec a manžel – jaký bude podle horoskopu? 6

By | 16.03.2020

Partnera si lidé vybírají různě. Někdy tomu pomůže náhoda, jindy řízený osud, někomu dopomůžou k ideálnímu partnerovi přátelé, jindy se znáte takřka celý život a vypadá to, že jste se pro sebe narodili. Když začne být život o něčem jiném než jen o možnosti si užívat, myslíte také na budoucnost. Jaký bude váš partner manžel podle horoskopu? Jaký bude otec pro vaše děti? I to vám může napovědět horoskop, respektive znamení, ve kterém se váš partner narodil.

Jaký otec nebo manžel?

Každému vyhovuje něco jiného, někdo chce partnera, který je spíše domácký typ, rád se stará o rodinu a své blízké, jiný je zase dobrodružný a život s ním je velká jízda, i když je nutno říct, že se nebudete nikdy nudit. Jaký bude váš partner otec a manžel? To vám může napovědět znamení, ve kterém se narodil.

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Střelci jsou muži velmi přátelští a jejich přátelské vztahy, které navážou, obvykle trvají celý život. Ovšem jak rychle se spřátelí, tak rychle toto přátelství přeruší. Jsou to lidé upřímní, otevření, výstřední a také zvědaví, vše chtějí znát, vědět a u všeho být. Jsou odvážní, iniciativní a sportovně založení. Život je pro něj jedno velké dobrodružství. Je dobrým manželem, je citlivý, snadno se zamiluje, ovšem snadno ho to také přejde. Je z něj dobrý manžel, ale nechce si nechat sáhnout na svou svobodu, která je pro něj alfou a omegou. Děti vychovává s nadhledem a lehkostí, není příliš úzkostný a přísný, raději chce, aby byly ambiciózní a cílevědomí jedinci.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Jde o muže, který vypadá jako tichý, jemný a uzavřený. Stojí ho to však hodně námahy, aby takto vypadal. V hloubi duše je nejistý a podezřívavý. Není si jistý tím, zda dokáže vše, co si vytyčí. Často obětuje své blízké a přátelé pro své cíle. Může zůstat sám, když se nenaučí dávat lásku druhým. Musí se naučit projevovat city, pomáhat druhým a také si vážit druhého. Otec je velmi dobrý, jen nesmí zapomínat, že jedná s dětmi, občas je bere jako dospělé a podle toho se taky chová.

Přečíst  Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 7
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..