Otec a manžel – jaký bude podle horoskopu? 5

Napsala | 20.11.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Partnera si lidé vybírají různě. Někdy tomu pomůže náhoda, jindy řízený osud, někomu dopomůžou k ideálnímu partnerovi přátelé, jindy se znáte takřka celý život a vypadá to, že jste se pro sebe narodili. Když začne být život o něčem jiném než jen o možnosti si užívat, myslíte také na budoucnost. Jaký bude váš partner manžel podle horoskopu? Jaký bude otec pro vaše děti? I to vám může napovědět horoskop, respektive znamení, ve kterém se váš partner narodil.

Jaký otec nebo manžel?

Každému vyhovuje něco jiného, někdo chce partnera, který je spíše domácký typ, rád se stará o rodinu a své blízké, jiný je zase dobrodružný a život s ním je velká jízda, i když je nutno říct, že se nebudete nikdy nudit. Jaký bude váš partner otec a manžel? To vám může napovědět znamení, ve kterém se narodil.

Váhy (23. září – 23. října)

Z muže ve znamení Vah vyzařuje jistá síla. Povětšinou jde o muže, kteří jsou svalnatí a velmi přitažliví. Ovšem tito muži, až na čestné výjimky, jsou dosti přelétaví a touží po dobrodružství a chtějí zkusit nebezpečí na vlastní kůži. Neumí odolat pokušení, rád vede rozmanitý a barevný život. Žena, do které se bezhlavě zamiluje se s ním nebude nikdy nudit. Je to komunikativní jedinec, je rád, když je středem pozornosti. Umí vyprávět poutavě, je rád, když se lidé okolo něj baví. Žena musí být upravená, takovou má rád a neustále ji obdivuje. Otec je hovorný, rád pro ně pořádá výlety, čte jim, pro děti je studnicí zábavy.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štíři jsou tak trochu tajemnými jedinci, a pokud se zamilují, umí si ženu omotat okolo prstu poměrně spolehlivě. Jako muži jsou Štíři neodolatelní jedinci, hluboký pohled, vlna tajemna a způsoby jsou to, čemu ženy podléhají. Pro to, aby ženu získal je ochotný udělat opravdu cokoliv. Ženu chce vlastnit, miluje ji, je vášnivý a stejnou míru čeká od své ženy. Rodina je pro něj důležitý, děti miluje z celého srdce, ale je ten otec, který umí říct ne a usměrnit.

Přečíst  Neřesti a posedlosti – jak jsou na tom jednotlivá znamení? 5
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..