Otec a manžel – jaký bude podle horoskopu? 4

Napsala | 07.08.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Partnera si lidé vybírají různě. Někdy tomu pomůže náhoda, jindy řízený osud, někomu dopomůžou k ideálnímu partnerovi přátelé, jindy se znáte takřka celý život a vypadá to, že jste se pro sebe narodili. Když začne být život o něčem jiném než jen o možnosti si užívat, myslíte také na budoucnost. Jaký bude váš partner manžel podle horoskopu? Jaký bude otec pro vaše děti? I to vám může napovědět horoskop, respektive znamení, ve kterém se váš partner narodil.

Jaký otec nebo manžel?

Každému vyhovuje něco jiného, někdo chce partnera, který je spíše domácký typ, rád se stará o rodinu a své blízké, jiný je zase dobrodružný a život s ním je velká jízda, i když je nutno říct, že se nebudete nikdy nudit. Jaký bude váš partner otec a manžel? To vám může napovědět znamení, ve kterém se narodil.

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi jsou vášnivými jedinci a také manželi. Jde o muže, který je inteligentní, silný, důstojný a často velkorysý. Potřebuje, aby ho jeho okolí chválilo, a také touží po ženě, která bude vynikat z šedého průměru a půjde vstříc jedinečnosti. Žena musí být spolehlivá a silná, odměnou jí je věrný a vášnivý manžel a milenec. Umí být něžný a citlivý, chce být pánem domu, což jeho manželka a děti ne vždycky tolerují. Očekává, že rodina bude plnit jeho řád a pravidla. Na děti je přísný, očekává, že budou ve všem vynikat a budou vždy říkat pravdu. Je to však také otec, který dětem snese modré z nebe.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny jsou obyčejně ti zdrženlivější a to i muži. Své emoce nedávají zrovna dvakrát najevo, bojí se, že by se mohli spálit nebo nějak jinak si ublížit. Pro partnerku takovýto muž udělá úplně všechno, pokud se s ní cítí dobře. Miluje ji z celého srdce, není nevěrným jedincem. Potrpí si na čistotu, pořádek a řád, což požaduje také od rodiny. Pro děti může být přísným jedincem, ovšem může se to setkávat s efektivitou. Preciznost, disciplína, ale někdy se změní a děti baví historkami a vtipy.

Přečíst  Znamení horoskopu Váhy - Díl IV.
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..