Otec a manžel – jaký bude podle horoskopu? 3

Napsala | 05.06.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Partnera si lidé vybírají různě. Někdy tomu pomůže náhoda, jindy řízený osud, někomu dopomůžou k ideálnímu partnerovi přátelé, jindy se znáte takřka celý život a vypadá to, že jste se pro sebe narodili. Když začne být život o něčem jiném než jen o možnosti si užívat, myslíte také na budoucnost. Jaký bude váš partner manžel podle horoskopu? Jaký bude otec pro vaše děti? I to vám může napovědět horoskop, respektive znamení, ve kterém se váš partner narodil.

Jaký otec nebo manžel?

Každému vyhovuje něco jiného, někdo chce partnera, který je spíše domácký typ, rád se stará o rodinu a své blízké, jiný je zase dobrodružný a život s ním je velká jízda, i když je nutno říct, že se nebudete nikdy nudit. Jaký bude váš partner otec a manžel? To vám může napovědět znamení, ve kterém se narodil.

Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci jsou jedinci úspěšní, potřebují k životu úspěch a také uznání druhých. Je to člověk elegantní, disciplinovaný, inteligentní. Je šikovný a kreativní, umí realizovat své představy a to v mnoha ohledech, všestrannost mu rozhodně nechybí. Pevná vůle je u něj často obdivuhodná, ovšem nálady střídá jako ponožky, chvíli je šťastný a veselý, náhle upadne do deprese. Jako manžel je velmi zábavný, nikdy se s ním manželka nebude nudit, mohou spolu mluvit o čemkoli. Je z těch, kteří potěší drobným dárkem nebo nápadem, je přátelský a společenský. Jako otec je kreativní a někdy bohém, snaží se s nimi podnikat mnoho aktivit, ovšem děti ne vždy jsou na to připravené. Někdy nejsou schopny vnímat dlouhé aktivity či hovory.

Rak (22. června – 22. července)

Rak je romantik od hlavy až po paty, možná tak trochu jako ženská. Žení se brzy, rád si založí rodinu. Umí dobře vařit, což rád předvádí nejen přátelům, ale třeba také rodině. Ta je pro něj ostatně na prvním místě. Není to jen táta, který se občas přidruží, ale je aktivní ve výchově dětí, jeho žena se na něj může stoprocentně spolehnout a to třeba i při výměně plen nebo při oblékání. Rodina je vším, což znamená, že dbá na vztahy s rodiči, dětmi, sourozenci, tchýní i tchánem. Potřebuje mít všechny okolo sebe.

Přečíst  Jak začít den podle znamení – jak na to? 3
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..