Otec a manžel – jaký bude podle horoskopu? 2

Napsala | 27.09.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Partnera si lidé vybírají různě. Někdy tomu pomůže náhoda, jindy řízený osud, někomu dopomůžou k ideálnímu partnerovi přátelé, jindy se znáte takřka celý život a vypadá to, že jste se pro sebe narodili. Když začne být život o něčem jiném než jen o možnosti si užívat, myslíte také na budoucnost. Jaký bude váš partner manžel podle horoskopu? Jaký bude otec pro vaše děti? I to vám může napovědět horoskop, respektive znamení, ve kterém se váš partner narodil.

Jaký otec nebo manžel?

Každému vyhovuje něco jiného, někdo chce partnera, který je spíše domácký typ, rád se stará o rodinu a své blízké, jiný je zase dobrodružný a život s ním je velká jízda, i když je nutno říct, že se nebudete nikdy nudit. Jaký bude váš partner otec a manžel? To vám může napovědět znamení, ve kterém se narodil.

Beran (21. března – 20. dubna)

Berani jsou známí tím, že jsou tvrdohlavými jedinci a jsou to rozhodní jedinci. Často jsou to ohniví jedinci a nejinak se projevují v manželství. Jsou odvážní, možná trochu troufalí, cílevědomí, vědí přesně, co chtějí a za tím míří. Když si Beran něco vezme do hlavy, nic ho neodradí a to i za cenu toho, že pravdu nemá. Bývá povětšinou úspěšný jedinec, je spolehlivým manželem, který bude své ženě stát po boku, občas se přežene nějaké to mračno či hádka. Pro děti je zde v dobrém i ve zlém, ovšem někdy je tvrdohlavý otec.

Býk (21. dubna – 21. května)

Býk si potrpí na to, jak vypadá, musí být upravený a přitažlivý pro okolí. Podle toho také vybírá manželku, reprezentativní. Žení se v mladém věku, je to často samolibý manžel. Jeho dům je uspořádaný, rodina je pro něj vším, i když to občas skřípe jen díky jeho závisti a nutnosti mít všechny peníze světa. Jako otec je velmi hrdý na své děti, starostlivý. V rodině je ten, který vyčítá výdaje. I když rodina není tak dokonalá, klidně lže, jen aby si ostatní mysleli, že jsou dokonalí a jedineční.

Přečíst  Den narození – jaký vliv může mít na lidskou povahu? 18
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..