Otec a manžel – jaký bude podle horoskopu? 1

Napsala | 08.09.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Partnera si lidé vybírají různě. Někdy tomu pomůže náhoda, jindy řízený osud, někomu dopomůžou k ideálnímu partnerovi přátelé, jindy se znáte takřka celý život a vypadá to, že jste se pro sebe narodili. Když začne být život o něčem jiném než jen o možnosti si užívat, myslíte také na budoucnost. Jaký bude váš partner manžel podle horoskopu? Jaký bude otec pro vaše děti? I to vám může napovědět horoskop, respektive znamení, ve kterém se váš partner narodil.

Jaký otec nebo manžel?

Každému vyhovuje něco jiného, někdo chce partnera, který je spíše domácký typ, rád se stará o rodinu a své blízké, jiný je zase dobrodružný a život s ním je velká jízda, i když je nutno říct, že se nebudete nikdy nudit. Jaký bude váš partner otec a manžel? To vám může napovědět znamení, ve kterém se narodil.

Vodnář (21. ledna – 20. února)

O Vodnáři se dá říci, že je to láskyplný manžel a velmi pečlivý a starostlivý otec. Jde o muže, kteří jsou samostatní, velmi inteligentní, odvážní a zároveň jsou svobodní a emancipovaní. Jejich kariéra dosahuje strmě k úspěchu, je to pro ně hnací motor, díky tomu se cítí šťastní a naplnění. Jejich manželka je pomocníkem v budování kariéry, umí jim zajistit pohodlný život. Tito muži potřebují ženu, která si jich váží. Dětem připadá dostatečně velká svoboda a možnost najít si své místo v životě.

Ryby (21. února – 20. března)

Muži ve znamení Ryb mají v povaze klid, nevyvede je jen tak něco z míry, ovšem v jeho duši se často odehrávají prudké bouře, které musí prožít. Přesně si je vědom, kdy mluvit a kdy mlčet. Možná vypadá jako bezbranný jedinec, ale není. Kráčí po své cestě, kterou si pečlivě předestřel. Je kreativní, šikovný, svou manželku miluje, žije s ní v harmonii a lásce. Jejich domov je ostrov oázy a klidu. Děti se s nimi nikdy nenudí, je skvělým rodičem.

Přečíst  Jak na děti – vyzkoušet můžete sílu horoskopu! 8
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..