Odpuštění nevěry – jak naložíte s nevěrou podle znamení? 5

Napsala | 23.11.2019

Odpuštění je věcí, kterou ne každý zvládá a umí. Odpustit je lehké, ale skutečně zapomenout a přenést se přes to, co se stalo, není vždy jednoduché. A je jedno jestli jde o nějakou křivdu z dětství, prozrazení tajemství, které vás tíží, rozchod s přítelem, hádka s kamarádkou nebo samotná nevěra, která může narušit vztahy hned několika lidí. Umíte odpouštět? Jak se vyrovnáváte s tím, že vám někdo ublíží? Jak přijímáte nevěru? A dokážete se ze všeho otřepat a zase dál, třeba i ve stejném vztahu? Když vás zradí někdo, koho milujete, je to velmi bolestivé. Mnohdy máte pocit, že už to nikdy nepřebolí. Jak můžete reagovat podle znamení? Může vám v tom ohledu nějak pomoci?

Váhy (23. září – 23. října)

Jsou zrozeny po rovnováhu a harmonii ve všech aspektech života. Potřebují tedy vztahy založené na důvěře, čestnosti a loajalitě. Máte potřebu být neustále ve vztahu, nepovede-li se jeden, hned jej nahrazujete druhým. Identifikujete se s partnerem, pokud vás zklame a podvede, může to být zničující. Začnete podceňovat sebe a hodnocení sebe sama. Špatně jste věřili, vybrali si a váš úsudek není správný. Musíte se naučit věřit v sebe a svůj úsudek. Jeden omyl neznamená doživotní problémy. Pomůže odstup a klidová cvičení.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štíři celý život bojují s přesvědčením, zda druhým věřit nebo raději ne. Proto zrada a nevěra je pro ně často likvidační. Do vztahů vstupují s nedůvěrou, a jestliže se jejich úsudek potvrdí, zlomí jim to srdce. Než vůbec začnou partnerovi věřit, trvá to velmi dlouho, ale jakmile se důvěra zničí, zapřísaháte se, že už nikdy a nikomu nebudete věřit. Potřebujete čas na regeneraci a vyléčení vlastní zranitelnosti. Když vás partner podvede, rádi postavíte emocionální zeď, aby se k vám nedostal ani náznak citu. Často umíte být zlomyslní.

Přečíst  Jednání s lidmi – jak jsou na tom jednotlivá znamení? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..