Odpuštění nevěry – jak naložíte s nevěrou podle znamení? 4

Napsala | 19.11.2019

Odpuštění je věcí, kterou ne každý zvládá a umí. Odpustit je lehké, ale skutečně zapomenout a přenést se přes to, co se stalo, není vždy jednoduché. A je jedno jestli jde o nějakou křivdu z dětství, prozrazení tajemství, které vás tíží, rozchod s přítelem, hádka s kamarádkou nebo samotná nevěra, která může narušit vztahy hned několika lidí. Umíte odpouštět? Jak se vyrovnáváte s tím, že vám někdo ublíží? Jak přijímáte nevěru? A dokážete se ze všeho otřepat a zase dál, třeba i ve stejném vztahu? Když vás zradí někdo, koho milujete, je to velmi bolestivé. Mnohdy máte pocit, že už to nikdy nepřebolí. Jak můžete reagovat podle znamení? Může vám v tom ohledu nějak pomoci?

Lev (23. července – 22. srpna)

Ženy ve znamení Lva jsou velmi věrné a jen tak svého partnera, ke kterému vzhlíží, nepodvedou. Jelikož jsou ony takovéhoto založení, pak chtějí po partnerovi to samé. Absolutní věrnost. Jsou velmi sebevědomé a jejich sebeúcta je zdravá. Když jim do ní někdo zasáhne a zradí ji, ego dostává pořádně zabrat. Zlomí jim to srdce, psychiku a důvěra se roztříští. To vás může nejen zlomit, ale naplnit oprávněným vztekem a hnána touhou po pomstě. Těžko odpouštíte, berete nevěru jako zradu a urážku a to je potřeba oplatit, ne odpustit, alespoň podle vás.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny jsou náročné a mají velmi vysoká očekávání od lidí, do kterých se zamilují. Lidé dělají chyby, což však Panny ne vždy chápou. Nevěra či podvod mohou zahýbat vztahem v základech a Panny začnou přemýšlet, jestli je vztah skutečný, zda jej není potřeba opustit. Zklamání snižuje také očekávání, případně vztahujete vinu na sebe a omlouváte druhého. Špatné chování jednoho neznamená, že takoví jsou všichni, to si Panny musí uvědomit. Důvěra se nachází těžko, ale pokud to jen trochu jde, je dobré to zkusit.

Přečíst  Kariéra nebo rodina? Jak jsou na tom jednotlivá znamení? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..