Odpočinek – jak relaxovat podle jednotlivých znamení? 5

By | 11.01.2021

Někdo umí odpočívat velmi dobře, nedělá mu problém celý den ležet a číst si, sledovat televizi nebo jen tak se poflakovat. Jiný zase tento způsob odpočinku bere jako mrhání časem a raději odpočívá aktivně. Doma, při úklidu, někde na procházce, při sportu a podobně. Někdo jede rád na dovolenou na hory, kde pořádá túry, jiný zase lehne na lehátko k moři a užívá si odpočinku. Jak jste na tom vy? Čemu dáváte přednost, co je pro vás to pravé a co pomůže při relaxaci? Možná se můžete řídit podle vašeho znamení!

Nejlepší relaxace podle znamení

Každé znamení je jiné, některé překypuje energií a tudíž zastavit bývá zatraceně těžké. Jiné znamení zase vše dělá pomaličku, stylem co se vleče, neuteče, takže žádný stres a problémy, jsou daleko horší věci. Jak to vidíte vy, respektive vaše znamení? Jaký odpočinek je pro vás nejlepší podle vašeho znamení?

Váhy (23. září – 23. října)

Váhy umí velmi dobře relaxovat se svými přáteli, ideálně tehdy, kdy je navštíví. Jsou jedinci, kteří nejsou úplnými sportovci, takže po nich nemůžete chtít nějaké extra velké výkony. Jsou spíše bohémové, kteří mají rádi kulturu a estetiku, takže koncert, divadlo, kino, výstavy, všude tam umí vypnout. Mají rádi, když se v životě děje něco příjemného a dobrého, takže vyhýbat se stresu a nervozitě je jejich priorita. Touží po harmonii v životě, rádi se proto vyhýbáte konfliktům a všemu, co zavání hádkou a nepříjemnostmi.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štíři jsou hloubavými jedinci, potřebují přemýšlet o všem, co se jim v životě děje. Odpočinou si ve chvíli, kdy odhalují něco tajemného nebo zakázaného. Rádi si odpočinou u detektivky, kde je dobrá zápletka. Řeší hodně ve filmech či knihách téma mezi životem a smrtí, mají rádi vypjaté momenty. Relax jim může poskytovat také sex, kterého se nijak nezříkají.

Přečíst  Smutné časy – jak je prožíváte podle znamení? 4
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..