Odpočinek – jak relaxovat podle jednotlivých znamení? 2

By | 23.10.2020

Někdo umí odpočívat velmi dobře, nedělá mu problém celý den ležet a číst si, sledovat televizi nebo jen tak se poflakovat. Jiný zase tento způsob odpočinku bere jako mrhání časem a raději odpočívá aktivně. Doma, při úklidu, někde na procházce, při sportu a podobně. Někdo jede rád na dovolenou na hory, kde pořádá túry, jiný zase lehne na lehátko k moři a užívá si odpočinku. Jak jste na tom vy? Čemu dáváte přednost, co je pro vás to pravé a co pomůže při relaxaci? Možná se můžete řídit podle vašeho znamení!

Nejlepší relaxace podle znamení

Každé znamení je jiné, některé překypuje energií a tudíž zastavit bývá zatraceně těžké. Jiné znamení zase vše dělá pomaličku, stylem co se vleče, neuteče, takže žádný stres a problémy, jsou daleko horší věci. Jak to vidíte vy, respektive vaše znamení? Jaký odpočinek je pro vás nejlepší podle vašeho znamení?

Beran (21. března – 20. dubna)

Berani mají hodně energie a neunaví je jen tak něco. Dokážou táhnout dlouhé hodiny, nevadí jim, když jdou dlouhou túru, ještě večer jsou schopní bavit celou partu přátel. Odpočívají přes nejrůznější aktivity, takže Berana jen tak nezpomalíte a nedonutíte odpočívat. Potřebuje se neustále realizovat a všechno v životě vyzkoušet. Uvidíte-li jej na pohovce, bude to jen na pár minut nebo tehdy, když je to nanejvýš potřebné. Berani by měli vědět, že nejsou nezlomní a také jejich tělo potřebuje regeneraci a unavené svaly potřebují odpočívat.

Býk (21. dubna – 21. května)

Býk potřebuje hlavně stabilitu ve svém životě, má rád věci luxusní a rád se obklopuje pohodou. Nějaký ten stres nebo rychlý životní styl, to není pro ně. Jsou však schopni zatnout zuby a podat náročné výkony. Po nich potřebují relaxaci a hodit všechno za hlavu. Užít si klid a pohodu většinou v přírodě nebo na zahradě či u moře. To je pro ně ten hlavní relax.

Přečíst  Hledání motivace – proč se zrovna vašemu znamení nic nechce? 2
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..