Ochranný talisman – který je pro vaše znamení ten pravý? 2

Napsala | 06.12.2018

Talismany nebo amulety. Pro mnoho lidí jen obyčejný kus nějaké věci. Jiní v něj vkládají velkou důvěru a věří, že jim v mnoha ohledech umí pomoci a přinést jim štěstí, lásku, zdraví, osobní blahobyt i kariérní růst. A ta třetí kategorie? Ta je u sebe má, pro „strýčka příhodu“, kdyby náhodou, tak se něco stane. Nevěří tomu sice až tak zcela, ale co kdyby náhodou, že.

Amulet přesně pro vás

Když si chcete pořídit talisman nebo amulety, pak musíte vybírat ty správné. Hned tak nějaký vám na vše, co potřebujete, nepomůže. Nejlepší je vybírat podle účelu. Tedy pro jaký účel jej chcete využívat. Určitým vodítkem může být také vaše znamení. Podle toho si vyberete amulet nebo talisman, který je ten pravý.

Rak

Jde o citlivé znamení, které obzvláště dává na talismany a amulety. Pokud tedy před ním začnete o těchto věcech mluvit, obvykle dostanete kladnou odpověď. Každý správný Rak by měl mít nějaký symbol pevného bodu, na kterém se kotví váš svět. Ideální je například želva. Velmi dobrým pomocníkem je čtyřlístek, jeho jednotlivé lístky znamenají – úspěch, bohatý život, věrnost v lásce a zdraví.

Lev

Lev je vášnivé a plamenné znamení, takže občas může mít problém zejména se sebou samým. Pro Lva je nejlepším talismanem slunce, což je znak síly, energie a záře a Lev se rád na slunci vyhřívá. Dále může být skvělým pomocníkem slon, což je typické znamení pro štěstí a šťastný život obecně.

Panna

Panny potřebují mít svůj život pod kontrolou, dostat do něj určitý řád a stabilitu. A to mohou s pomoci čtverce. Ten představuje stabilitu a logiku. Ideální je také květina lilie, ta je symbolem a zdrojem věrnosti, čistoty a také nevinnosti, pomáhá tomu, kdo ji má udržet svůj život poklidný a bezproblémový.

Přečíst  Magie uzlů – funguje to?
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Určitě si přečtěte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..