Oblíbené vůně – zkuste ty, které radí horoskop! 5

Napsala | 25.11.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Máte svůj oblíbený parfém, který roky používáte a nehodláte na něm nic měnit? Přeci jen, když se s něčím spokojíte a najdete to, co je opravdu pro vás vhodné, nechcete se toho vzdávat. Dokonce i lidé okolo vás jasně říkají, že tato vůně vám sluší a sedí. Lidé odjakživa mají rádi nejrůznější vůně. Někdo miluje levanduli, pro jiného je to velmi aromatické. Jak je to u vás? Máte oblíbenou vůni? Vybíráte často svíčky, sprchové gely, éterické olejíčky nebo cokoliv dalšího podle vaší oblíbené vůně?

Vůně podle znamení

Možná se budete divit, ale je to tak. Vaše znamení může mít vliv na to, jakou vůni si vyberete a k jaké inklinujete. Obecně jsou vůně hodně důležité v životě. Vzpomínáte si, jak babička voněla vždycky levandulí, nebo peřiny voněly heřmánkem, který do nich dávala? Jaká vůně může být pro vás ta pravá podle znamení?

Váhy (23. září – 23. října)

Váhy jsou intelektuálně založené, jemné povahy a chtějí mít ve všem harmonii a soulad. Jakmile tak není, cítí se špatně a mnohdy až nepohodlně. Proto také nemají rádi vůně, které jsou až příliš kořeněné a silné. Občas se jim udělá špatně, když si vedle nich přisedne člověk s příliš silným parfémem. Měli by vsadit na šafrán, kterého stačí pomálu, borůvku, jemnou jahodu, pomeranč nebo široce oblíbenou růži. Vše však jen v jemných a malých dávkách.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štíři jsou složitými jedinci, kteří mají dost energie, ale lidé obecně nevědí, co si o nich vlastně myslet, jak s nimi nakládat. Bývají tajemní, což umí podporovat vůněmi jako myrha, kardamom nebo něco podobného, co se používalo při magických rituálech. To všechno jim dodá na větší mystičnosti. Nejsou to zrovna rozjásaní jedinci, proto lehké květinové vůně nebudou tím pravým pro ně. Raději síla, pevnost a tajemnost.

Přečíst  Diety a jídelní předpisy podle horoskopu 6
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..