Oblíbené vůně – zkuste ty, které radí horoskop! 1

Napsala | 21.03.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Máte svůj oblíbený parfém, který roky používáte a nehodláte na něm nic měnit? Přeci jen, když se s něčím spokojíte a najdete to, co je opravdu pro vás vhodné, nechcete se toho vzdávat. Dokonce i lidé okolo vás jasně říkají, že tato vůně vám sluší a sedí. Lidé odjakživa mají rádi nejrůznější vůně. Někdo miluje levanduli, pro jiného je to velmi aromatické. Jak je to u vás? Máte oblíbenou vůni? Vybíráte často svíčky, sprchové gely, éterické olejíčky nebo cokoliv dalšího podle vaší oblíbené vůně?

Vůně podle znamení

Možná se budete divit, ale je to tak. Vaše znamení může mít vliv na to, jakou vůni si vyberete a k jaké inklinujete. Obecně jsou vůně hodně důležité v životě. Vzpomínáte si, jak babička voněla vždycky levandulí, nebo peřiny voněly heřmánkem, který do nich dávala? Jaká vůně může být pro vás ta pravá podle znamení?

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Vodnáři jsou lidé svobodomyslní a ke svému životu potřebují neustále nové podněty. Řeší hodně současnou situaci a také to, co bude dál, v budoucnosti. Jsou pro ně ideální vůně, které jim pomohou přenést se na nějaké krásné místo nebo v nich vyvolat krásné zážitky. Například jsou dobré fialky, které jim dají rozpomenout na babiččinu zahradu nebo konopí, které má relaxační a uvolňující účinky. Předejděte pikantním a příliš silným vůním.

Ryby (21. února – 20. března)

S Rybami je občas nutno zacházet jako v rukavičkách, tedy pečovat o ně. Jsou citlivé, mnoho věcí si berou až moc k srdci a často se cítí unavené a bez energie. Potřebují nějaký stimul, který by je nakopl a dodal potřebnou energii. Může to být vůně lemongrasu, která není příliš silná, je lehká a pomáhá uklidnit a snižovat stres. Naopak je dobré se vyvarovat příliš sladkým citrusovým vůním – pomeranč, citrus a podobně.

Přečíst  Jak na děti – vyzkoušet můžete sílu horoskopu! 7
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..