Nový rok a znamení – jak by jej měli prožívat? 2

Napsala | 21.12.2018

Silvestr se nezadržitelně blíží, poslední den v roce. Ať už jej musíte trávit dopoledne v práci nebo jste doma, odpoledne a večer se většina lidí naplno vrhne do silvestrovských oslav. Někteří moc oslavám neholdují, tak si užijí jen lehké a příjemné posezení. Ty následky ráno pak nejsou ta strašné. Někdo vezme oslavy konce roku pěkně „od podlahy“ a rozloučí se, se starým rokem, ve velkém stylu. Rána? Ta bývají občas těžší!

Jak na Nový rok, tak po celý rok

Pranostika, která se říká poměrně často. Nicméně ruku na srdce, pokud by to opravdu platilo, tak jste v posteli někdy do poledne, sledujete televizi, válíte se nebo, v tom nejhorším případě, léčíte pořádnou kocovinu a navštěvujete koupelnu. Nějaké brzké vstávání, práce nebo nákupy a vaření, to vůbec nehrozí. Jak by Nový rok měli prožívat jednotlivá znamení?

Rak

Po probuzení budete chvíli přemýšlet, v kolik hodin jste se vlastně probudili? Je brzo ráno nebo už poledne? Chvíli bude trvat, než se zorientujete. Chvíli vám bude probuzení trvat, ale pak se vám to podaří. Můžete se vydat za rodinou, uvařte si jen to, na co máte aktuálně chuť. S množstvím to, ale nepřehánějte.

Lev

Lvi se probouzejí pravděpodobně střízliví. To však nemění nic na faktu, že si dovolíte nějakou chvíli v posteli, kde se válíte. Během silvestrovských oslav jste mohli poznat nové přátelé a lidi, ale nepřehánějte to s urputností, ozvěte se jim po pár dnech.

Panna

Ty na velké a bujaré oslavy moc nejsou, možná byli v práci nebo s partnerem doma. Každopádně se ve většině případů probouzejí a je jim dobře. Mnohdy to ani není okolo poledne. Pokud jste přeci jen na nějakém večírku byli, může vás bolest v krku, protože jste zpívali z plna hrdla. Můžete jít s rodinou na procházku nebo si dát dobrý oběd.

Přečíst  Smutné časy – jak je prožíváte podle znamení? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Určitě si přečtěte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..