Nový rok a znamení – jak by jej měli prožívat? 1

Napsala | 16.12.2018

Silvestr se nezadržitelně blíží, poslední den v roce. Ať už jej musíte trávit dopoledne v práci nebo jste doma, odpoledne a večer se většina lidí naplno vrhne do silvestrovských oslav. Někteří moc oslavám neholdují, tak si užijí jen lehké a příjemné posezení. Ty následky ráno pak nejsou ta strašné. Někdo vezme oslavy konce roku pěkně „od podlahy“ a rozloučí se, se starým rokem, ve velkém stylu. Rána? Ta bývají občas těžší!

Jak na Nový rok, tak po celý rok

Pranostika, která se říká poměrně často. Nicméně ruku na srdce, pokud by to opravdu platilo, tak jste v posteli někdy do poledne, sledujete televizi, válíte se nebo, v tom nejhorším případě, léčíte pořádnou kocovinu a navštěvujete koupelnu. Nějaké brzké vstávání, práce nebo nákupy a vaření, to vůbec nehrozí. Jak by Nový rok měli prožívat jednotlivá znamení?

Beran

Probuzení? To půjde Beranům velmi ztuha. A je zcela přirozené, že se Berani ani nemusejí probudit ve své vlastní posteli. Byl to Silvestr, jaký už dlouho nepamatujete? Bylo veselo, ale také tekl alkohol proudem? Pak vám další den pomůže pivo nebo kyselé okurky. Zůstaňte celý den v posteli a snažte se to přežít.

Býk

Býci by na Nový rok neměli dělat žádné zbytečné pohyby. Vše v klidu, pomalé a malé pohyby, které vás nemohou ohrozit. Nebude vám až tak moc špatně, když se probudíte s nacpaným břichem. Při večírku myslete zejména na jídlo, protože vám pomůže před ranní kocovinou. Dejte si dobré jídlo k obědu a hlavně odpočívat.

Blíženci

Pro mnohé je to nespravedlivé, ale Blíženci se probudí a jsou v pohodě, na každou stranu rozdávají úsměvy. Můžete si během Nového roku jen číst, povídat s partnerem, jít na menší procházku. Budete vypadat odpočatě a také se cítit poměrně dobře.

Přečíst  Neřesti a posedlosti – jak jsou na tom jednotlivá znamení? 1
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Určitě si přečtěte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..