Nevěra – jak jí vnímají jednotlivá znamení? 4

By | 30.07.2020

Ač si myslíte, že zrovna váš partner je ten, který vás nikdy nepodvede, ruku do ohně za něj stejně dát nemůžete. Život prostě musíte brát takový, jaký je. Nevěra nebo chcete-li, flirt není ničím příjemným, to uzná každý. Ať už je to ze strany muže či ženy, musíte se s tímto faktem smířit a začít to řešit. Pro někoho je nevěra krokem k tomu, aby ukončili dlouhodobý vztah a všechno za sebou spálili, někteří se pokoušejí o nápravu a snaží se to vyřešit.

Problém dnešní doby?

Asi si říkáte, jak je možné, že kdysi nevěry nebyly? Rozvodů nebo rozchodů tolik nebylo, takže logicky. Je nevěra problémem jen dnešní doby? Je to moderní „nemoc“ která postihuje páry? Nebo si partneři kdysi víc věřili? Víc zůstávali spolu? Nebo je to vina sociálních sítí a všeho okolo? Moderní telefony, tablety, počítače a všechno ostatní umí nevěru pěkně odhalit. Jak se vůbec na nevěru dívají jednotlivá znamení?

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi jsou velmi rádi středem pozornosti, mají rádi, když o nich druzí lidé hovoří v superlativech, potřebují pochvaly, chtějí být středobodem každého vesmíru. Sexuální dobrodružství jej ženou dopředu a často se tak dostává do riskantních akcí. Podléhá pokušení. Když ho vztah neuspokojuje, neváhá z něj odejít někam jinam. Baví ho jen užívání si, ne řešení problémů.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny jsou velmi organizované, inteligentní, perfekcionisti. Chtějí být nejlepší ve všem, co dělají. Jde o znamení, které patří k těm věrným. K životu zaujímají obecně negativnější postoj a perfekcionismus u nich může být velmi silně vyvinut, což nesnese jen tak někdo. Když se však zamilují, jsou schopny udržet vztah stabilní a dlouhodobý. Spíše jde většinou o partnera a to, zda s Pannami vydrží či nikoliv.

Přečíst  Vaše nejlepší vlastnost podle horoskopu – jaká to je? 5
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..