Nevěra – jak jí vnímají jednotlivá znamení? 2

Napsala | 27.01.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Ač si myslíte, že zrovna váš partner je ten, který vás nikdy nepodvede, ruku do ohně za něj stejně dát nemůžete. Život prostě musíte brát takový, jaký je. Nevěra nebo chcete-li, flirt nebývá ničím příjemným, to uzná každý. Ať už je to ze strany muže či ženy, musíte se s tímto faktem smířit a začít to řešit. Pro někoho je nevěra krokem k tomu, aby ukončili dlouhodobý vztah a všechno za sebou spálili, někteří se pokoušejí o nápravu a snaží se to vyřešit.

Problém dnešní doby?

Asi si říkáte, jak je možné, že kdysi nevěry nebyly? Rozvodů nebo rozchodů tolik nebylo, takže logicky. Je nevěra problémem jen dnešní doby? Je to moderní „nemoc“ která postihuje páry? Nebo si partneři kdysi víc věřili? Víc zůstávali spolu? Nebo je to vina sociálních sítí a všeho okolo? Moderní telefony, tablety, počítače a všechno ostatní umí nevěru pěkně odhalit. Jak se vůbec na nevěru dívají jednotlivá znamení?

Beran (21. března – 20. dubna)

Berani jsou rozenými bojovníky, překypují životní energií. Mají dostatek průbojnosti a ambicí. Má také pár vad, je sobecký a také velmi netrpělivým jedincem, což nebývá zrovna nejlepší. Beran je věrným jedincem, je to dobrý partner, ale jen do té doby, dokud všechno ve vztahu klape. Objeví-li se první mráčky a problémy, pak troubí k ústupu a poměrně snadno se nechá zlanařit pokušením.

Býk (21. dubna – 21. května)

Býci jsou velmi upřímní jedinci, co na srdci, to na jazyku. Mnohdy se tak mohou dostat do potíží, ale umí z toho dobře vybruslit. Býk je požitkář ve všech směrech, miluje dobré jídlo, pití a také je tak trochu posedlý sexem. Sex s ním je plný vášně, dává do toho tělo i duši. Bývá věrným jedincem, pokud najde partnera, který mu vyhovuje po sexuální stránce a uspokojí jeho potřeby, pak nemá problém. Když mu někdo nestačí, začne se poohlížet jinde.

Přečíst  Kariéra nebo rodina? Jak jsou na tom jednotlivá znamení? 6
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..