Nemoci a léčivé kameny – jaké léčivé kameny a minerály mohou pomoci? 5

Napsala | 10.10.2018

Drahé kameny umí život každého člověka hodně ovlivnit, působí na něj více či méně. Každé znamená mé své minerály a drahé kameny, které by člověk měl mít u sebe. Chrání jej, pečují o něj a pomáhají v mnoha životních rozhodnutích a problémech v životě. Může vám pomoci v mnoha ohledech, například najít správnou lásku, zmírnit stres nemoc vám mohou pomoci léčit některé nemoci.

Vzácné minerály a nemoci

V dnešním článku se můžete dozvědět spoustu zajímavého o vzácných minerálech a o tom, jak působí na nemoci, jak je pomáhají léčit. Klasické lékaře, léky a podobně, to samozřejmě nenahradí, ale díky svým schopnostem mohou pomoci léčbu urychlit, vy budete věřit v lepší zítřky, budete pozitivně myslet a v tom vám kameny pomohou. Jaké kameny umí léčit a jaké nemoci to jsou?

Rubín

Jde o jeden z nejcennějších drahých kamenů, někdy má dokonce vyšší cenu než stejně velké diamanty. Má sytě červenou barvu, pochází z Barmy a využívá se ve šperkařství. Rubín může pomoci při problémech se zrakem, se virovými nemocemi, s teplotami, při zánětu kloubů, při zánětech v těle, pomáhá řešit poruchy krevního oběhu, pomáhá při zácpě, čistí krev.

Granát

Jde o kámen, který umí dodávat spoustu energie, obnovuje ztracené síly, pomáhá regenerovat organismus. Dnes si spousta lidí vybaví sytě červený kámen, může mít však spoustu barevných odstínů. Při léčbě může pomoci při pohlavních nemocech, onemocnění pohlavních orgánů, nepravidelném krevním tlaku, průjmu, podporuje krevní oběh, léčí opar a revma.

Magnetit

Jde o minerál, je zpravidla osmistěnný, mívá černou až šedočernou barvu, je bohatý na železo. v léčitelství pomáhá při bolesti kříže, cukrovce, bolesti šíje, bojuje s chudokrevnosti, játry, křečemi, močovým měchýřem, nevolností, otravou krve, slzení očí, střevními nemocemi.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Neobyčejné houby

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..