Nemoci a léčivé kameny – jaké léčivé kameny a minerály mohou pomoci? 3

Napsala | 16.04.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Drahé kameny umí život každého člověka hodně ovlivnit, působí na něj více či méně. Každé znamená mé své minerály a drahé kameny, které by člověk měl mít u sebe. Chrání jej, pečují o něj a pomáhají v mnoha životních rozhodnutích a problémech v životě. Může vám pomoci v mnoha ohledech, například najít správnou lásku, zmírnit stres nemoc vám mohou pomoci léčit některé nemoci.

Vzácné minerály a nemoci

V dnešním článku se můžete dozvědět spoustu zajímavého o vzácných minerálech a o tom, jak působí na nemoci, jak je pomáhají léčit. Klasické lékaře, léky a podobně, to samozřejmě nenahradí, ale díky svým schopnostem mohou pomoci léčbu urychlit, vy budete věřit v lepší zítřky, budete pozitivně myslet a v tom vám kameny pomohou. Jaké kameny umí léčit a jaké nemoci to jsou?

Malachit

Zpravidla má zelenou barvu, která se může pohybovat v různých odstínech, od světlé až po tmavou. Pomáhá při léčbě mnoha nemocí, například pomáhá na astma, na bolest zubů, cukrovku, na různé infekce, křeče, bolestivou menstruaci, na problémy s očima, na otravu, popáleniny, revma, závratě, pomáhá v péči o zrak a podobně.

Granát

Jde o skupinu krychlových minerálů, které pomáhají regenerovat organismus, podporuje metabolismus. Umí také v mnoha ohledech pomoci, čistí krev, pomáhá na záněty kloubů, na problémy se srdcem, na revma, na průjem, pohlavní nemoci, opary a mnoho dalšího.

Onyx

Neprůhledný a poloprůsvitný černobílý minerál, který se využívá velmi často ve šperkařství a galanterii. Pomáhá vám dodat sílu a sebedůvěru. Mimo jiné pomáhá při spoustě zdravotních obtížích, například pomáhá při bolestech ucha, při hnisavé ráně, na problémy s očima, poruchy krevního oběhu, slezinu, slinivku břišní, srdce, teplotu, bezproblémové trávení.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Síla léčivých kamenů – jak moc vás mohou ovlivnit? 1

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..