Nemoci a léčivé kameny – jaké léčivé kameny a minerály mohou pomoci? 1

Napsala | 21.09.2018

Drahé kameny umí život každého člověka hodně ovlivnit, působí na něj více či méně. Každé znamená mé své minerály a drahé kameny, které by člověk měl mít u sebe. Chrání jej, pečují o něj a pomáhají v mnoha životních rozhodnutích a problémech v životě. Může vám pomoci v mnoha ohledech, například najít správnou lásku, zmírnit stres nemoc vám mohou pomoci léčit některé nemoci.

Vzácné minerály a nemoci

V dnešním článku se můžete dozvědět spoustu zajímavého o vzácných minerálech a o tom, jak působí na nemoci, jak je pomáhají léčit. Klasické lékaře, léky a podobně, to samozřejmě nenahradí, ale díky svým schopnostem mohou pomoci léčbu urychlit, vy budete věřit v lepší zítřky, budete pozitivně myslet a v tom vám kameny pomohou. Jaké kameny umí léčit a jaké nemoci to jsou?

Akvamarín

Jde o krásný minerál, který pomáhá od stresu, strachu a napomáhá klidu. Může pomoci léčit alergie, bolesti zubů, bolest v krku, bolest šíje. Má také velmi dobré účinky na ekzémy, na kašel celkově, na nachlazení. Pokud vás trápí oči, pak vám tento kámen může pomoci.

Lazurit

Minerál, který pomáhá otevírat třetí oko, pomáhá také udržovat rovnováhu krční čakry. Objeví-li se u vás otoky, neuróza, opary. Jestliže máte problémy se záněty obecně, pak pomáhá tento kámen, konkrétně na zánět mandlí, kloubů, hrtanu a podobně. Ženy, které trpí menstruačními bolestmi, pak i tento kámen pomůže.

Jaspis

Je neprůhledný a skvěle pomáhá při čerpání energie, při navrácení štěstí, při navrácení klidu a podobně. Co se nemocí týče, může pomoci například při epilepsii, červený jaspis pomáhá na chudokrevnost, obecně pomáhá na krvácení, těhotná žena jej může využít na nevolnosti. Máte problémy se slezinou, může právě jaspis pomoci.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Mandala – radost i léčba

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..