Nemoci a choroby – k jakým je náchylnější vaše znamení? 6

By | 08.01.2021

V životě každého člověka se dříve či později objeví nějaké ty zdravotní neduhy. Něco je vrozeno, kdy jste se s problémy už narodily, něco je dáno dědičně, tedy máte predispozice pro jednotlivá onemocnění a další získáte během života. Pátrali jste někdy nad tím, proč máte tu či onu nemoc? Lékařská astrologie je jedním z oborů samotné astrologie a naznačuje, které neduhy, choroby a nemoci mohou mít jednotlivá znamení a jaký to má následně na zdraví vliv. Rozložení planet v horoskopu je tedy důležité jak pro psychickou tak i fyzickou kondici.

Nemoci a znamení

Hvězdy a planety mohou mít vliv na zdraví jednotlivých znamení. Můžete být náchylnější k určitým nemocem nebo určitému okruhu nemocí. Na co je dobré dát si pozor? Čeho se vyvarovat nebo před čím sebe a třeba i své blízké a rodinu chránit? Jaké nemoci mohou hrozit právě vašemu znamení?

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Střelci jsou tak trochu idealisté, kteří se však nebojí jít naproti upřímnosti, takže co na srdci, to na jazyku. Dobrodružná povaha se jim někdy může vymstít v podobě problémů se zrakem nebo v rámci neklidu a celkové nervozity. Pozor na oči nebo také stres, nesoustředěnost a nervové vypětí. Jste magnetem na různé nehody, proto se mějte opravdu hodně na pozoru.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Kozorozi jsou ambiciózní a cílevědomí jedinci, kteří mají dobré držení těla a silné, zdravé kosti. Pokud o sebe však nepečujete, snadno můžete trpět zlomeninami a problémy s kostmi. Pro ženy jsou nebezpečné boty na vysokých podpatcích – hrozí vyvrknutí kotníku a následné potíže. Pozor také na vaše zuby, proto je nutná prevence, pravidelné čištění, kontroly a podobně.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Životní poslání – jak k němu přistupují znamení? 4

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..