Nemoci a choroby – k jakým je náchylnější vaše znamení? 4

By | 14.06.2020

V životě každého člověka se dříve či později objeví nějaké ty zdravotní neduhy. Něco je vrozeno, kdy jste se s problémy už narodily, něco je dáno dědičně, tedy máte predispozice pro jednotlivá onemocnění a další získáte během života. Pátrali jste někdy nad tím, proč máte tu či onu nemoc? Lékařská astrologie je jedním z oborů samotné astrologie a naznačuje, které neduhy, choroby a nemoci mohou mít jednotlivá znamení a jaký to má následně na zdraví vliv. Rozložení planet v horoskopu je tedy důležité jak pro psychickou tak i fyzickou kondici.

Nemoci a znamení

Hvězdy a planety mohou mít vliv na zdraví jednotlivých znamení. Můžete být náchylnější k určitým nemocem nebo určitému okruhu nemocí. Na co je dobré dát si pozor? Čeho se vyvarovat nebo před čím sebe a třeba i své blízké a rodinu chránit? Jaké nemoci mohou hrozit právě vašemu znamení?

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi jsou tak trochu narcisti, kteří potřebují neustále jen chválu a hřát se na výsluní. Měli by si dávat pozor na srdce, protože jim hrozí vysoký krevní tlak, nepravidelný tep a někdy také ucpávání cév a tepen. Srdeční choroby jsou u nich vysoce rizikovým onemocněním. Nepřidává jim ani to, že jsou někdy zbytečně naštvaní, rozohní se kvůli každé maličkosti. Dávat pozor by si měli na páteř a hlavně na srdce.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny chtějí být za všech okolností připravené a perfektní. Když se jim to nedaří, může to mít následky v podobě stresu. Často bojují s hmotností a nemocemi žaludku nebo se žaludečními vředy. Nepravidelná strava, špatná strava nebo stres a nervozita udělají hodně. Pozor na střeva, může se objevovat syndrom dráždivého střeva, který umí pěkně potrápit. Pravidelná strava a vyhýbání se stresu může pomoci.

Přečíst  Ženy a kariéra – jak to umí ovlivnit znamení? 6
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..